Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki miért kellene...

Elárulná valaki miért kellene beszűntetni az RTL-t és a TV2-t?

Figyelt kérdés

Ha jobban megnézem a kínálatot, akkor néhány műsoron kjvül nincs is nagy baj ezekkel a csatornákkal.

Nézzük: Győzika nem kellene, az igaz. Mónika, Joshi Bharat se, ez a Mr. és Mrs. se.

Vacsoracsatában én nem láttam semmi kivetni valót, azon kívül, hogy unalmas.

Barátok közt se kéne, Jóban rosszban nem tudom milyen, de ha olyan mint a BK. akkor az se.

Ezeken a műsorokon kívül szerintem semmi kivetni való nincs. Filmek vannak, és nagyjából ennyi. Más csatornán sincs semmi extra...

Ha valamit kihagytam akkor szóljatok.


2010. márc. 30. 20:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
57%
Ó, kis naiv... Gondolod, hogy Vonát érdekli a Vacsoracsata meg a Mónika show? Neki az a baja ezekkel a csatornákkal, hogy ott nem a Jobbikot ünneplik éjjel-nappal, sőt, bizonyos műsorokban (mint pl. Heti Hetes) elhangzanak őket bíráló megjegyzések is a nép "magukfajta" részének véleményeképpen. Bár aki az iráni forradalmi gárdával meg a gárdista nyelvvizsgabiztosokkal "viccelődik", annak nem is csodálom, hogy nincsen érzéke a humorhoz.
2010. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Emlékszik még valaki rajtam kívül a Mérei Andrea botrányra? Na, például pusztán azért az RTL-nek kijárt volna egy sóval behintés. Ehelyett annyi történt, hogy Méreit kirakták, de ő is hamar kapott új állást a Tele-sportnál.
2010. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%
Akinek hiányozni fog Győzike, Kelemen Anna, Kiszel Tünde, Móunika show s a cigányai, Joshi barát, Fekete Pákó, Benkő Dániel s a többi aberált az magára vessen ! Az ilyennek úgyse fogod tudni elmagyarázni, hogy miért gáz ha az ország legnézetetbb csatornákán főműsoridőben egy tehetségtelen buta cigányt sztárolnak aki az ország elsőszámű showmanjének tartja magát, pedig sem énekelni sem beszélni nem tud, az meg szerintem nem vicces, hogy a szarossegű lányát mutogassák, vagy kitalált balhék miatt izgul az ország, válnak győziék stb. SZÉGYEN
2010. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"Meg a fasizmusé, a totalitárius rendszereké is stb."


Tévedés. Ezekben a rendszerekben az emberek tisztában vannak vele, hogy nem ők döntenek, hanem irányítják őket.

A demokráciában azt mondják, hogy te határozod meg a sorsod, meg mittudomén.

Egyszerűen baromság és szemétség is egyben.

2010. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Egyszerű: akinek nem tetszik ne nézze! Én az RTL-t szeretem szelektálva. Maunika, Benkő stb. nem nézem. De van sok jó műsor. XX. század, Házon kívül, utazási magazin, forma 1., sorozatok este. Igen, máshol is csak az ismétlés megy.
2010. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

"Ajánlom Thomas Mann Mario és a varázsló c. művét...

"


Egy kritikán aluli értelmezhetetlen hatást keltő, késleltetett, többértelmű, vallás és nemzetellenes firkálmány, hozzád hasonló emberkéknek.

2010. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

ma 20:19

Ezt tudom jól, csak objektív alapon akartam megközelíteni a kérdést. A miért szempontjából...

2010. márc. 30. 20:23
 18/34 anonim ***** válasza:
44%
Mellesleg a sok jobbikos, aki fröcsög az említett adókról, az miért nézi őket? Én például nem nézem egyiket sem (legfeljebb heti fél-1 órában valamelyik műsort, pl. Heti Hetest), de tudom, hogy sokan vannak, akiket érdekel. Vagyis tisztelem mások véleményét és igényeit. Ez az, amire a jobbikosok nem képesek (tisztelet a normális kivételnek).
2010. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:19

Se az Echon, se a HírTVn, se a M1en nem Vonát fényezik.

Azokat miért nem akarja bezáratni? A te gondolatmeneted alapján megkérlek, hogy válaszolj.

2010. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Na figyelj, én pl hasonlóan gondolkodom mint te, viszont ezek a műsorok engem szórakoztatnak, imádom nézni az idióta celebeket ahogy hülyét csinálnak magukból, meg ahogy mutogatják őket mint a bazári majmokat. Imádok röhögni a hiúnál hiúbb szépségcelebpin@kon, az agymosott kiszeltündén, meg a cigányokon a mónikasóban, én élvezem ahogy meg van adva a lehetőség embereknek hogy égessék magukat és élnek a lehetőséggel. Nekem a bajom inkább a riporterekkel van az rtlen meg a tv2n, na őket meghurcolnám, amit képzelnek meg amit mutatnak mint frankót na az kinyitja a zsebembe a bicskát. Úgyhogy nézd ilyen szemmel te is, ha tudod, ha vagy elég laza.
2010. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!