Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogtok szólni április 11-én?

Mit fogtok szólni április 11-én?

Figyelt kérdés

A kérdésem két "táborhoz" szól. Jobbikosok, és Jobbik ellenzők.


Jobbik ellenzők: Mi lesz a reakciótok, ha április 11-én a Jobbik mondjuk 25-30 százalékot fog elérni?


Jobbikosok: Mit fogtok szólni, ha április 11-én 5-15 százalékot ér el a Jobbik?


Annyira tudtok a számokkal dobálózni, hogy nem igaz, mindegyikőtök biztos az igazában.


Én a Jobbikra szavazok, de szerintem olyan 20%-ot fog elérni, ha ennél többet, akkor nagyon fogok örülni, ha ennél kevesebbet, akkor sem leszek öngyilkos, és sírni sem fogok :D:D


Légyszíves emberi hangnemben, egymás szidása nélkül válaszoljatok! Nem kell propaganda szövegeket bemásolni, se jobbik éltetőt/gyalázó szövegeket, csak őszinte válaszokat!:) Köszi!


Adjon az Isten, szebb jövőt!


2010. márc. 30. 12:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

25-30% meg fogok rökönyödni. Az emberek ennyire nem akarnak látni? Ugyanis minden esemény mostanság arra játszik rá, hogy a szélsőségek - azaz a Jobbik - erősödjenek (cigánybűnözés - igen, a rendőrségnek is volt elég botránya, ki mondja, hogy már ki van pucolva a korrupt vezetőktől?-, izraeli repülők, stb) Direkt csinálja a kormány is ezt szvsz, mert ő csak jól jár azzal, ha kettéosztja a jobboldalt. A jobbik nagyon fröcsög a fideszre is, szinte egy az egyben átvette az mszp lejárató kampányát (elvileg mindketten jobboldaliak, nem? Akkor miért csinálják?), úgyhogy a megosztás tökéletesen sikerült, ha ez lesz az eredmény...


5-15% ezt még reálisnak látom, sok embert (főleg a fiatalokat... mindenhol 18-20 éves jobbikos aktivistákat látok, idősebbek sehol) meg lehet fogni a populista demagóg szövegekkel, meg a mai gazdasági helyzet elkeseredést szül, így mindig könnyebben hajlanak minden szélsőséges megvezetésre(akár tudatosan is!)

2010. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha 25-30%, akkor szomcsi leszek, de ha 5-15% akkor örülök. :) De sírni én sem fogok a 25-30%-ért.
2010. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!