Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogtok szólni április 11-én?

Mit fogtok szólni április 11-én?

Figyelt kérdés

A kérdésem két "táborhoz" szól. Jobbikosok, és Jobbik ellenzők.


Jobbik ellenzők: Mi lesz a reakciótok, ha április 11-én a Jobbik mondjuk 25-30 százalékot fog elérni?


Jobbikosok: Mit fogtok szólni, ha április 11-én 5-15 százalékot ér el a Jobbik?


Annyira tudtok a számokkal dobálózni, hogy nem igaz, mindegyikőtök biztos az igazában.


Én a Jobbikra szavazok, de szerintem olyan 20%-ot fog elérni, ha ennél többet, akkor nagyon fogok örülni, ha ennél kevesebbet, akkor sem leszek öngyilkos, és sírni sem fogok :D:D


Légyszíves emberi hangnemben, egymás szidása nélkül válaszoljatok! Nem kell propaganda szövegeket bemásolni, se jobbik éltetőt/gyalázó szövegeket, csak őszinte válaszokat!:) Köszi!


Adjon az Isten, szebb jövőt!


2010. márc. 30. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én "Jobbik-ellenzőnek" számítok, úgy gondolom, hogy a mostanában kiderült esetek annyiban fogják befolyásolni az általuk elért eredményt, hogy a bizonytalanokat eltántorították. Szóval ha sok bizonytalan volt eddig, akkor azzal nem fog nőni a szavazótáboruk (habár gondolom, mostanában már a legtöbben tudják, kit választanak). Mindamellett reálisnak látom, hogy 25-30%-ot érjenek el, mert az emberek kb ekkora része tudja magáévá tenni a nézeteiket. Ennél magasabb és alacsonyabb eredmény esetén is meglepődnék.
2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
egy kancsó bor mellett tudnák indokolni. nincs kedvem annyit irogatni. ez meg a személyes véleményem ha nem tetszik lépj tovább,amúgy meg idővel bebizonyosodik,legalábbis ezt gondolom.
2010. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én Jobbikos vagyok, nem jósolgatok ha 20%fölött teljesítenek boldog leszek, ha 15% környékén akkor is, végre bizonyíthatnak!
2010. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Liberális vagyok. Milyen gazdasági felfogással értek egyet? A tényalapúval. Pl hogy ne versenyezzünk kínával fokhagymatermesztésben. Vagy ne hazudjunk több százezer új munkahelyet az agrárszférában, amikor a mostani emberek is alig tudnak megélni. Meg ne tegyen úgy egy 10 milliós, erőforrások nélküli, kvázi balkáni ország, mint ha mi fingtuk volna a passzátszelet.


Hát igen! Az tény hogy Kína nem az Eu, és mivel miránk sz@rnak, ezért be lehet engedni a kínai fokhagymát.

Csak hogy ez nem megoldás, mert ami az erős Eu s országoknak érdeke nekünk meg nem azzal folyamatosan meg fogjuk szívni. De akkor el kellene dönteni hogy most szabad verseny van vagy sem, hiszen a liberalizmusnak az az alapja! Ha meg az van akkor a Jobbik a legliberálisabb eszmeiségnek is megfelel, mert a mutik előnyeit el akarja törölni ott, ahol a magyar versenyfeltételeket sérti!


Akkor ki is a kommunista?

2010. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok! Ha 5-15% között lesznek, akkor sem leszek nagyon csalódott, nem kell őket sajnálni, mert ha már végre ott lesznek a parlamentben a FidSZP piszkos ügyei között, akkor ott minden bili borul, végre megtudjuk, hogy mi folyik a háttérben, amit annyira titkosít az FidSZP, a többi egyleteikkel együtt!
2010. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy a rászorultság elvén járó szociálpolitika, a családi adózás, az kommunista?
2010. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
max 15 %al elégedett lennék. úgy gondolom hogyszükség van arra is amit a jobbik akar, és fog csinálni, de nagyon kicsit mértékben. kell hozzá egy kormányképes többség, aki "kordában tartja"
2010. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

25-30%:Na b...meg remélem több hülyeséget csinálnak mint a FIDESZ

5-10:na akkor ezt valószínűleg megússzuk

10-15:háááát....remélem nem hallom sokat Morvait (mert elég elviselhetetlen nőszemély),de legalább megtudjuk hogy mit tudnak ezek.


gondolom kiderült:egy NEM Jobbikos

2010. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Semmit mert nem érdekel :P
2010. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha 20% fölött lesznek akkor én örülni fogok!

A Jobbik fejlődik a legjobban, akármit mondanak a statisztikák.

4 év múlva meg ők nyernek, hiszen ,, a fideszesek 90%-a ugyanazt akarja, mint a jobbikosok, csak ők még hisznek a szép szavaknak''

Április 11 után pedig kiborul a bili, és a sok Orbán-hívő rájön, hogy Viki is ugyanúgy benne van a szarban, mint a sok MSZP-s.

2010. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!