Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogtok szólni április 11-én?

Mit fogtok szólni április 11-én?

Figyelt kérdés

A kérdésem két "táborhoz" szól. Jobbikosok, és Jobbik ellenzők.


Jobbik ellenzők: Mi lesz a reakciótok, ha április 11-én a Jobbik mondjuk 25-30 százalékot fog elérni?


Jobbikosok: Mit fogtok szólni, ha április 11-én 5-15 százalékot ér el a Jobbik?


Annyira tudtok a számokkal dobálózni, hogy nem igaz, mindegyikőtök biztos az igazában.


Én a Jobbikra szavazok, de szerintem olyan 20%-ot fog elérni, ha ennél többet, akkor nagyon fogok örülni, ha ennél kevesebbet, akkor sem leszek öngyilkos, és sírni sem fogok :D:D


Légyszíves emberi hangnemben, egymás szidása nélkül válaszoljatok! Nem kell propaganda szövegeket bemásolni, se jobbik éltetőt/gyalázó szövegeket, csak őszinte válaszokat!:) Köszi!


Adjon az Isten, szebb jövőt!


2010. márc. 30. 12:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat, még mielőtt valaki beleköt. Szóval a választások után mit fogtok szólni, miután kiderül ki hány százalékot kapott.
2010. márc. 30. 12:19
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

ha 25:30%:csalódott leszek,de túltezsem magam rajta

ha 5-15%:tűrhető eredmény,elégedett leszek

2010. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Jobbik ellenzők: Mi lesz a reakciótok, ha április 11-én a Jobbik mondjuk 25-30 százalékot fog elérni?


Nem "ellenzem" a Jobbikot, hanem egyetlen lépésével sem értek egyet, de nem szeretném, hogy betiltsák, mert az nem demokrácia. Jobban örülnék, ha magától semmisülne meg.


Annyira tudtok a számokkal dobálózni, hogy nem igaz, mindegyikőtök biztos az igazában

Ez kicsit emlékeztet az ötvenes évek vasipari munkásból miniszterré lett szövegére, ők is borzasztóan rühelltek minden tényt és számot, mert egy termelési adat akkor is ennyi meg ennyi százalékot fog mutatni, ha pisztolyt nyomnak a fejéhez.


A kérdésedre válaszolva: meglepődnék. Pesten sehol sincsenek, márpedig egy jó eredményhez kell Pest, lásd az szdsz-t aminek jóformán csak a fővárosban volt bázisa. Nem egészen egy éve asszem kicsivel kevesebb mint négyszázezer szavazójuk volt. Én elhiszem, hogy ez a szám nőtt, de kizártnak tartom, hogy annyira, hogy 20-25 százalékot érhetnének el, amikor az ep választáson a rekordalacsony részvétel miatt jött csak össze a tizenvalahány százalék. Szerintem az is komoly eredmény lenne, ha ugyanannyit kapnának, mint ott, mert itt a részvétel már minimum 50 százalék lesz.

2010. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
*túlteszem
2010. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

A 25-30% a reális, kb ez így is lesz.


De ha kevesebb akkor sem történik tragédia, mert 5% al is kicsinálják a Fideszt és 2014 re ők lesznek a favorit!

Ha meg több, hát szebb jövőt!

2010. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
hát amennyivel kevesebbet kap az mszp meg az szdsz annyival többet kap a jobbik,ez a helyzet.felnőtt egy-két a történelmünket nem ismerő gondolkodni nem tudó generáció akiknek mostanra az mszp meg szdsz szavazótáborát kéne erősíteni(legalábbis a liberális kommunisták ezt remélték!,ehelyett képbe került Morvai meg Vona,meglovagolják a butaságukat és ennyi.kész is van a jobbik. a "programjuk"? meg egy kicsit túl idealista persze vannak megléphető részei de alapvetően a népszerűség elnyerésére irányul. a reakcióm meg csak annyi lesz íme egy szélsőségeskommunista párt a parlamentbe,ha bejutnak egyáltalán?
2010. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem "ellenzem" a Jobbikot, hanem egyetlen lépésével sem értek egyet, de nem szeretném, hogy betiltsák, mert az nem demokrácia. Jobban örülnék, ha magától semmisülne meg.



Te akkor kivel értesz egyet?

Pld milyen gazdasági felfogással?


Néhány mondatban egy kis hatás elemzést végezz már légyszí, ha megkérhetlek!

2010. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz 5-15-25%-on? A listás szavazáson elért eredményt, vagy a parlamentbe jutó képviselők számát?

Amúgy %-tól függetlenül: ha a Fidesz NEM éri el a 2/3-ot ÉS a Jobbiknak legalább egyel több képviselője lesz, mint az MSZP-nek, akkor már jó eredménynek fogom tartani. Ha a kettő közül az egyik teljesül, az elfogadható, ha egyik sem, az rossz eredmény.

2010. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

reakcióm meg csak annyi lesz íme egy szélsőségeskommunista párt a parlamentbe,ha bejutnak egyáltalán?


Ti annyira könnyedén dobálóztok a szavakkal, de indokolni már valahogy nem telik!


Mitől is szésőkommunista?

De lehetőleg ne kezdj el hazudozni, hanem maradj a program talaján!

2010. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

68

Liberális vagyok. Milyen gazdasági felfogással értek egyet? A tényalapúval. Pl hogy ne versenyezzünk kínával fokhagymatermesztésben. Vagy ne hazudjunk több százezer új munkahelyet az agrárszférában, amikor a mostani emberek is alig tudnak megélni. Meg ne tegyen úgy egy 10 milliós, erőforrások nélküli, kvázi balkáni ország, mint ha mi fingtuk volna a passzátszelet.

2010. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!