Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na fiúk, lányok; az egész...

Na fiúk, lányok; az egész országban válaszható az LMP! Itt az idő, vagy itt az idő? :]

Figyelt kérdés
Most aztán mindenki menjen el!:)
2010. márc. 29. 02:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%

Szavazzak az LMP-re mikor szerintük magas a minimálbér?


[link]


Ez a minimálbér? ami arra nem elég hogy éhen halj?! hát köszönöm nem...

2010. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Te is csak egy unatkozó szociológus, politológus lmp aktivista lehetsz. LMP azért volna jobb mint az mszp mert az bizonyos rétegekek elvből elleneznek valamit akkor is ha jó ötlet mert azt a kommunista utódpárt csinálta. Ha kommunistákat ellenző párt találta ki akkor már jó az a valami.

Ökopárt nem ír semmit az atomerőműről. Ellenzik vagy nem?

Olyan programotok mint egy nagy párté csak rátok nem szavaznak megszokásból.

2010. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
51%
Hát inkább az LMP, mint a Jobbik az biztos.
2010. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Kérlek gyözz meg rola hogy az lmp-re érdemes szavazni és érdemesek arra hogy bekerüljenek a parlamentbe.

Ugy gondolom egyelöre hogy luxus lenne bejuttatni öket az ország jelenlegi helyzetében.Az ilyen természetvédö faölelgetö zöld meg szivárvány pártokrol az a véleményem hogy egy gazdaságilag rendben lévö országban belefér hogy ott vannak (söt ott még akár támaogatnám is öket), de jelenleg Magyarországnak semmi szüksége sincs egy ilyen pártra.

2010. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
34%

Én is LMP-re szavazok, ez az egyetlen párt, amitől nem fordul fel a gyomrom és nem dobtam ki kapásból a szórólapjukat.

Amúgy meg akit érdekel az LMP, vagy tisztábban akar látni belük kapcsolatban, az menjen fel a kossuth rádió honlapjára, ma 12:30-kor volt velük riport, kérdések-válaszok.

(jobb oldalt a balra nyíllal kattintgassunk 12:30-ig: választás 2010)


[link]

2010. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
53%
Ez a párt mégtöbb lóvét adna a büdös cigányoknak,meg hogy integráljuk.Ennyire a pénzed ellensége vagy ember?Azért dolgozol, hogy köv hónapba az adódból a paraziták élősködjenek?
2010. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a programjukat, nekem nem tetszenek.

Sajnálom, de ideológiailag nem összeegyeztethetők a nézeteimmel. Ez van.

2010. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
34%
Én is azért szavazok rájuk, mert az összes többi párttól undorodom már konkrétan. Az LMP-nek sem értek egyet a programjával minden pontban, de mégis ez van a legnagyobb átfedésben az én elképzeléseimmel, az mellett, hogy ez a párt még nem járatta le magát a szememben.
2010. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
47%

Az lmp egy erőtlen hippipárt, egy szdsz 2 zöld mázzal leöntve.


"A tények makacs dolgok, ez tényleg messze áll a valóságtól: nincsenek extra segélyek romáknak, és az összes, tartósan segélyből élő ember a romák létszámának kb egyötödét teszi ki. ( 120 ezer emberről szoktak beszélni)"


És ezek a statisztikák honnan származnak? Mert a tapasztalat többet mond.


"Most nagyon le leszek pontozva, de tulajdonképpen a gárda miben különbözik a munkásőrségtől? Azaz, pontosítok: a munkásőrök az illegitim, elnyomó rezsim alatt legalább engedéllyel működtek, és nagyon érdekesen néztek volna bárkire, aki kijelentette volna, hogy ő meg gárdista, és most rendet fog tenni. Ilyen jogállamban nincs, hogy 8-10 ember összeáll, és ők lesznek a sherrif."


Olyan jogállam sincs, ahol a rendőrség nagy ívben tesz rád, a bűnözőknek kis büntetést ad és jobb esetben a szombathelyi luxusbörtönben "szenvedhetnek." A gárda egyébként csak oda ment, ahová hívták.


"Az, hogy a kevés számú diplomás roma alig tud elhelyezkedni pl, magáért beszél. Ezzel az állítással azért nem értek egyet teljesen, mert csak azért ne vegyenek fel egy szakképzetlen embert, mert roma. "


Diplomás roma, pár hónapja 200-at akartak felvenni, egy részük nem is cigó. A diplomás cigány ritka, mint a fehér holló.


"csak azért ne vegyenek fel egy szakképzetlen embert, mert roma."


Teljesen igazad van.


"Azt hiszem Aronson írja a feketékről, hogy az ő esetükben is volt egy ilyen önbeteljesítő jóslat: ha azt mondod, hogy a roma gyerek buta, és berakod egy olyan osztályba, a c tagozatba ahol nincs normális oktatás, a tanár sza*rik bele mindenbe, akkor tényleg buta lesz, és ez a folyamat megy körbe, és körbe, és körbe. "


Az iskolának joga van a hülyéket és kezelhetetlen debileket kiválogatni és betenni egy c osztályba. Ne a normális tanulókra uszítsák rá a jöttmenteket.


"A garantált minimumjövedelemmel azért nem értek egyet, mert akármilyen paradox módon is hangzik, csökkenti a munkahelyek létszámát. Tudom, gonosz dolog, de ha nem ennyi, hanem tízezerrel kevesebb lenne a minimálbér, több munkahely lenne, nem sokkal, de több. Félréertés ne legyen: én örülnék a legjobban, ha mindenki havi százhúszezret garantáltan hazavinne nettóban, mert abból már emberhez méltó életet lehet élni, csak nem szabad a szociális demagógia miatt azt a keveset is feláldozni, ami van."


Erre csak a HVG-ről vett idézettel válaszolnék: Az összes OECD-tagország közül tavaly is Belgiumban, Magyarországon és Németországban volt a legmagasabb a munkáltatóktól és a munkavállalóktól levont, munkabért terhelő adók és járulékok aránya - tette közzé új felmérésének eredményét a párizsi székhelyű nemzetközi Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD). [link] Talán ezeket kéne csökkenteni a minimálbér helyett...


"Akár még be is jöhet."


A börtön és a közmunka hatásosabb, ha valaki(k) lopnak, betörnek, azoknak börtön jár.


"Ez megint csak olyan, hogy logikus, értelemszerű, de a jelenlegi válság alatt fokozná a cigányok elleni gyűlölködést."


Aha, szóval teljesen rendben van, hogy tömjük őket pénzzel, csakhát nem lenne népszerű...


"Ebben nincs hiba."


Szerintem sem.


"Szintén igaz, lásd az Államokat."


Lásd, hogyan kerülnek kisebbségbe a fehérek. Kiváncsi vagyok, hogy a színeszek hogyan irányítanak majd egy országot. Mert Mexikó és az afrikai országok eddig sem remekeltek.


"Mint a telepfelszámolás: logikus, helyes, és lenne még százezer rasszista."


Azhát, tömjük őket pénzzel, nyugodtan, de a minimálbérből élő dolgozókat szivassuk csak meg... Ja és aki ellenzik, az rasszista!!44négynegy!

2010. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lmp szavazó de remélem a kérdezőnek igaza van és nem szdsz utódpártról van szó. Bár ha abból indulunk ki hogy az eu-s kampányra ez a párt 100 milliót kapot akoor már jogosak a kételyek. Az lmp-sek jobban járnának ha az összefogás pártra szavaznának vagy valami másra aminek a hátterében nincs ilyen komoly tőke mert ez már túl gyanús.

Remélem nem lesz igazam.

2010. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!