Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na fiúk, lányok; az egész...

Na fiúk, lányok; az egész országban válaszható az LMP! Itt az idő, vagy itt az idő? :]

Figyelt kérdés
Most aztán mindenki menjen el!:)
2010. márc. 29. 02:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%
Annyi párt van már mint a szemét, azt sem tudom kire szavazzak. Ha nem megyek el szavazni egy utolsó haza áruló vagyok, de kire lehet már itt szavazni, az egész olyan mint egy vicc. 4 év múlva csinálok én is egy pártot. :)
2010. márc. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
így van, vicc ez az egész, itt csak megint a sok szemét között lehet túrkálni, úgyhogy kizérásos alapon, fidesz, mszp, jobbik egyértelműen kizárva és ők úgyis bejutnak, így aztán csakis LMP marad, mert sztem akkor nem árt többeket bejuttatni, legyen színesebb a parlament, azon kívül az LMP eddig a legszipmatikusabb a létezők között
2010. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
64%
én is rájuk szavazok.:)
2010. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Az vagyok, aki szerinted szélsőséges emberektől és médiumokból tájékozódik. Na látod, itt eszi meg a fene az LMP-t, és jön elő az eszdéesz-örökség. Szélsőségesezel. Ez pont ugyanaz ám, mint zsidózni... Ha majd jön egy párt, aki nem szélsőségesezi le a nemzeti radikalizmust, és nem zsidózza le az SZDSZ-t, akkor arra fogok szavazni.
2010. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
24%
Én akkor is a jobbikra szavazok!
2010. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%
Hozzá nem értők vannak az LMP-ben. Közel akarnak kerülni a mézesbödönhöz hogy jól megszedjék magukat.
2010. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%

Én biztos nem fogok egy ilyen pártra szavazni:


[link]


Gondolom a heti 2-3(!) legyilkolt, agyonvert magyar embernek is pont ez a kérdés jár a fejében...


Ez számomra egyenlő pontosan az elmúlt 8 év cigány politikájának folytatásával, ami leginkább az SzDSz-re emlékeztet. Nem érdekel, hogy van-e hozzá közük, vagy nincs; olyan pártra nem szavazok, akiknél a cigány kérdés megáll válságnál és a szegénységnél.

2010. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
45%
Mi bajod van?
2010. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
51%
Hát még úgyse harcoltunk eleget a raszizmus ellen! Úgyis ez most a legnagyobb probléma.
2010. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
46%

"Mi bajod van?"


Ha kérdésed rám vonatkozik, semmi:) Te attól még nyugodtan szavazhatsz az LMP-re, hogy nekem nem szimpatikus a politikájuk! Biztosan jót akarnak ők is. Itt mindenki jót akar, tulajdonképpen mindegy is kire szavazunk, egyik párt jobban meg fogja menteni az országot, mint a másik:))

2010. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!