Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na fiúk, lányok; az egész...

Na fiúk, lányok; az egész országban válaszható az LMP! Itt az idő, vagy itt az idő? :]

Figyelt kérdés
Most aztán mindenki menjen el!:)
2010. márc. 29. 02:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Úgy is van. :D
2010. márc. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
bocs, a kérdésből kimaradt egy t betű:) *választható
2010. márc. 29. 02:50
 3/40 anonim ***** válasza:
51%
MSZP-re, SzDSz in MDF-re, és (SzDSz-örökös) LMP-re nem szavazunk. Hogy kire igen, azt rohadtul nem tudom, mert a maradék kettőre az áll, hogy egyik rosszabb, mint a másik, de nehéz eldönteni melyik az egyik, és melyik a másik. (Nyilván az előző 3-nál klasszissal jobb bármi, tehát fogok választani Fidesz/Jobbik, de valószínűleg pénzfeldobással.)
2010. márc. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
26%
MSZP-re, SzDSz in MDF-re, és (SzDSz-örökös) LMP-re nem szavazunk. Hogy kire igen, azt rohadtul nem tudom, mert a maradék kettőre az áll, hogy egyik rosszabb, mint a másik, de nehéz eldönteni melyik az egyik, és melyik a másik. (Nyilván az előző 3-nál klasszissal jobb bármi, tehát fogok választani Fidesz/Jobbik, de valószínűleg pénzfeldobással. Mondjuk a Jobbik a k***a nagy pofájával megérdemelné, hogy választást nyerjen, aztán kelljen megmutatnia a gyakorlatban is, hogy mire is képes...)
2010. márc. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Szia! Szerintem eléggé szélsőséges médiumokból és emberektől tájékozódsz! Az LMP nem szdzs utódpárt, mi több semmi köze nincs hozzá. Az, hogy nézetei egy-két pontban fedhetik egymást, mint ahogy az szdszből kiábrándult emberek is vállhatnak LMP szavazóvá. De nézetátfedések úgyanígy előfordulnak pl a Jobbikkal is!

Minden jót!

2010. márc. 29. 03:20
 6/40 anonim ***** válasza:
75%
Az országot ki kell vezetni a szarból, az lmp erre nem képes. Épp ezért szerintem nem időszerű, hogy rájuk szavazzak. De arra legalább jók, hogy kiszorítsák az mdf-et. Nagyon remélem, hogy miután bejutottak nem vesznek be maguk közé bárkit és nem állnak össze bárkivel a parlamentben. Aztán, majd 4 év múlva a következő 4 év tapasztalatával újra fel kell tenni a kérdést: "Kire szavazzak?".
2010. márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%

Az "Itt az idő"-t már kopirájtolta a Fidesz. "Különös" módon ők és a Jobbik is Petőfivel kampányolnak...


Egyébként izgatottan várom a választásokat és szurkolok az LMP-nek, bár nem rájuk fogok szavazni. Szeretném, ha bekerülnének a Parlamentbe.

2010. márc. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%
Az elempé szélsőséges párt és egy gagyi összeollózott "programal" rendelkezik.
2010. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
55%
Rajuk fogok szavazni, eredetileg el sem akartam menni annyira tele van az egeszel a hocipom, csak lattam a prognozisokat a jobbikrol...Kedvem lenne lemondana az alampolgarsagomrol.
2010. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%
Előző, hajrá!
2010. márc. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!