Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nevetséges,...

Csak szerintem nevetséges, hogy a kormány minden hülyeséget ráerőszakol a diákokra?

Figyelt kérdés

-Mindennapos testnevelés

-50 óra közmunka

-Erkölcstan/hittan

-Sok egyéb hülyeség...

mire jó ez?


2016. jan. 24. 19:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A minden napos testnevelésre majd akkor jöttök rá, hogy nem hülyeség, mikor pár éve elballagtatok a középiskolából. Ahogy anno a tesitanárom mondta, majd visszasírjátok, mikor fizetni kell a mozgásért. Igaza is lett. Na persze, tornázhatsz majd otthon, de mikor nincs benne az órarendbe és nem kötelező átöltözve beállni, akkor annyi is lesz belőle munka stb. után.


Viszont érdekes elképzelés, mivel visszaemlékezve az iskolás éveimre, a feltételek nem lettek volna adottak ahhoz, hogy minden osztálynak legyen minden nap testnevelés órája legyen, mivel egyszerűen túl sokan lettünk volna a nyomorult tornateremre.


De úgy látom nálad nem az a probléma lényege, hogy lehet, hogy előbb a tárgyi feltételeket kellett volna megteremteni, mivel neked inkább az a bajod, hogy "ráderőszakolták" hogy megmozdulj minden nap.

2016. jan. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%

Fidesz-droidként elhiszem, hogy nehéz felfogni, mennyire nem kifizetődő a piac korlátozását pld. a taxisok számára beállított, fix árakkal: ezért is kavart oly nagy port az Uber, de biztos vagyok benne, tisztában vagy a helyzettel, mennyire jó üzletet csinált belőle az észt kormány, hisz Észtországban adóztatott formában- a benzin után fizetendő kötelező járulékot leszámítván- működik a rendszer.


Ballibsi? Sem baloldali nem vagyok, egy középjobb, ugyanakkor piacgazdaságra, kapitalizmusra épülő pártot szeretnék látni, nem olyan ex-KISZ, illetőleg kommunista kutyákat, mint a Vitya és társai KFT.


De szabad, nagyrészt politikailag cenzúrázatlan oldalként referálhatunk a GYik-re, nosza rajta, kapj az alkalmon, hogyan magyarázod a felsorolt eseteket- a rektori, az államhoz intézett kérésre is elutasított portugál szakos jelentkezést, a tankönyvcsomagok érkezésének elképesztő sebességét, illetőleg a tanárok egységes fizetéshiányát?

2016. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!