Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar nép mikor fog pereske...

A Magyar nép mikor fog pereskedni a Trianon által okozott károkért?

Figyelt kérdés
Legyen az anyagi vagy erkölcsi kár, Délvidéken,Felvidéken és Erdélyben több tízezer magyart mészároltak le a trianoni bekediktátum után, és a mai napig üldözik ezeken a területeken a magyart, megvernek a magyar szóért diszkriminálnak ahol tudnak.Anyagi szempontból gondolom senkinek sem kell azt ecsetelni, hogy több százmilliárd dollárról lenne szó, talán akkora összegről, hogy le se lehetne írni, elég csak Erdélyre gondolni és a kincseire. Magyarokat mikor kárpótolják? A zsidók szerre perelnek mindenkit a pénzért, nekünk mért nem jár semmi?
2010. márc. 27. 18:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
tűrhetetlen hogy saját magyar honfitársaink egy része Magyarország ellen és a magyar nép ellen beszél
2010. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

1.Lehet,hogy "önszántunkból" léptünk be a hábotúba,de a megtorlásként kapott Trianoni béke diktátum példátlan és aránytalanul súlyos volt!

2.Az elszakított magyarok sokkal nagyobb nemzettudattal bírnak,mert ők ott mernek magyarok lenni,ahol bántják őket érte.Kiváncsi lennék,ha ti szakadtatok volna külföldre,akkor is ilyen nagy pofátok lenne e...

3.Miért baj az,ha én mondjuk egy zsidót lezsidózok,vagy egy cigányt lecigányozok??Én magyar vagyok,ő magyarozzon le engem!Nem fogok megsértődni és tudjátok miért?Mert a népemnek nincs szégyelni valója!Büszke lehetek a származásomra,ellentétben velük!

4.Egyrészt az ilyen emberek hozzászólásai miatt fogok a Jobbikra szavazni.Ugyanis tényleg az a legnagyobb baj ebben az országban,hogy teljesen kimosták az emberek agyából a hazaszeretetet.Ez mindenben meglátszik.Legfőképpen a hozzászólásaitokban.Egyszerűen hihetetlen,hogy ott tartunk,hogy valakik megmerik kérdőjelezni akár Trianon,akár a mai napig a zsidóság Mo felé tett támadásainak jogtalanságát.


A kérdező feltett egy teljesen normális kérdést és egyből náciztok.Ki van mosva az agyatok teljesen!De megmondta a nagy gondolkodótok:"El lehet innen menni!"Miért nem teszitek???


Szebb jövőt!

Egy "fasiszta,náci,nyilas" MAGYAR!

2010. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

69

A kérdező percekkel korábban sírta vissza a holokausztot, majd kijelentette, hogy rasszista és antiszemita...

2010. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
ma 20:05 Ha mindenki így gondolkozna Magyarország nem itt tartana, de a liberalizmus tönkretette és tönkreteszi...
2010. márc. 27. 20:12
 35/38 A kérdező kommentje:

69

A kérdező percekkel korábban sírta vissza a holokausztot, majd kijelentette, hogy rasszista és antiszemita...


Persze miután le lettem nácizva a kérdés után egyből !!!

2010. márc. 27. 20:14
 36/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Szerintem vegyél vissza! Ne beszélj ilyen durván ez a szappanos dolog elég durva volt tőled! Nem szabad egy kalap alá venni azokat a zsidókat akik meghaltak a II.világháborúban azokal akik nagytőkés mostani hatalmi vezérek! Ne általánosíts! Szégyen így beszélni, igenis a holokauszt nagyon embertelen dolog volt! Trianon is! De mi is köszönhetjük magunknak, h ott vagyunk, ahol vagyunk, összefogás hiánya, kishitűség, pesszimikmus.


Nem jó ha ennyi gyűlölet van benned, mert megmérgezed a lelked! Fordítsd inkább az energiáidat jó dolgokra!


Kollektíven meg hülyeség elítélni népeket h ez vagy az rossz. Én ebben nem hiszek! Ez korlátolt látásmódra utal.

Az ellenszenv nem hozza közelebb egymáshoz a népeket!

2010. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
20:05 egyetértek veled
2010. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A Magyar nép nem jogi személy, ezért képtelen pereskedni. A kérdés ebben a formában értelmetlen.
2010. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!