Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar nép mikor fog pereske...

A Magyar nép mikor fog pereskedni a Trianon által okozott károkért?

Figyelt kérdés
Legyen az anyagi vagy erkölcsi kár, Délvidéken,Felvidéken és Erdélyben több tízezer magyart mészároltak le a trianoni bekediktátum után, és a mai napig üldözik ezeken a területeken a magyart, megvernek a magyar szóért diszkriminálnak ahol tudnak.Anyagi szempontból gondolom senkinek sem kell azt ecsetelni, hogy több százmilliárd dollárról lenne szó, talán akkora összegről, hogy le se lehetne írni, elég csak Erdélyre gondolni és a kincseire. Magyarokat mikor kárpótolják? A zsidók szerre perelnek mindenkit a pénzért, nekünk mért nem jár semmi?
2010. márc. 27. 18:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%
Én meg nem mondtam, hogy a kérdés leírásában van, hogy zsidók véleménye nem érdekel. De a vitának épp az a lényege, hogy mindenkinek meghallgatod a véleményét. Zsidókét is. Na meg persze ennek alapja, hogy nem zsidózol le mindenkit, akinek más a véleménye, mint a tiéd. Ha te kikéred magadnak, amikor lenáciznak, csak azért, mert jobbikos vagy, akkor te miért zsidózol le mindenkit, aki nem jobbikos (sőt netán azt is, aki jobbikos, csak egy bizonyos kérdésben eltér a véleménye a tiédtől)?
2010. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy Jobbikos vagyok? Tudom, hogy lehetetlen dolog a kérdésem , csak egy reakció a zsidók kapzsiságára, most az OTP-t perelik... Lassan mindenki megutálja őket, csak annyit érnek el.
2010. márc. 27. 19:10
 13/38 A kérdező kommentje:
Ők holokausztozhatnak s perelhetnek mindenkit s kaphatják a sok pénzt, én felteszek egy kérdést s már 10en támadtok le. Ez ma Magyarország.
2010. márc. 27. 19:11
 14/38 anonim ***** válasza:
35%
Előbb visszaszerezzük az indiánoknak Winnetou földjét. :):):)
2010. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
19:08nak igaza van, oda vissza
2010. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Persze írhatnak a zsidók de nem fogom eljátszani, hogy szeretem őket. Már bocs...
2010. márc. 27. 19:13
 17/38 anonim ***** válasza:
47%

életed mondása: ez ma Mo.

arra nem gondolsz, hogy őket ártatlanul ölték le? Mi meg háborúba léptünk, mégpedig a támadó oldalon. Továbbra sem válaszoltál milyen jogon szeretnél te kártérítést.

2010. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok zsidó, de ettől a megállapítástól kezdve ebben a topicban nem kommentelek. Kérdező, bízok benne, hogy 16 vagy, vagy fiatalabb, és egy nap majd elgondolkozol azon, mit írtál le.
2010. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ha majd az utolsó zsidó is elhagyta Magyarországot, akkor elgondolkozom. Amúgy nem 16 vagyok hanem 36.
2010. márc. 27. 19:17
 20/38 A kérdező kommentje:
Ja és rasszista vagyok és antiszemita.
2010. márc. 27. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!