Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar nép mikor fog pereske...

A Magyar nép mikor fog pereskedni a Trianon által okozott károkért?

Figyelt kérdés
Legyen az anyagi vagy erkölcsi kár, Délvidéken,Felvidéken és Erdélyben több tízezer magyart mészároltak le a trianoni bekediktátum után, és a mai napig üldözik ezeken a területeken a magyart, megvernek a magyar szóért diszkriminálnak ahol tudnak.Anyagi szempontból gondolom senkinek sem kell azt ecsetelni, hogy több százmilliárd dollárról lenne szó, talán akkora összegről, hogy le se lehetne írni, elég csak Erdélyre gondolni és a kincseire. Magyarokat mikor kárpótolják? A zsidók szerre perelnek mindenkit a pénzért, nekünk mért nem jár semmi?
2010. márc. 27. 18:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%

bizony ám 19:16-os, felesleges vele vitázni, de én azért inkább folytatom, mert egyrészt szeretek, másrészt meg azért mert kíváncsi vagyok van-e valami értelmes véleménye is, azon kívül, hogy utálja a zsidókat.


Kérdező: komolyan nem értelek... Most azért van bajod másokkal mert sikeresek? Ilyen alapon tételezzük fel, hogy te most eléred, hogy újra legyen Nagy Magyarország... Sőt, ne álljunk meg: legyen a mienk az egész világ. És a környező népek mit fognak szólni? Akkor meg ők fognak minket táborokba zárni, miután lerohanják a hirtelen hatalmasra nőtt országunkat. Akkor mit fogsz szólni? Próbálj már kicsit szélesebb látókörrel gondolkodni, ne csak beszűkített "csak a magyar a király nép"-pel

2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Csak azzal van bajom, hogy a zsidók a magyarok vérét szívják mint a piócák, megszüntetik a szólásszabadságot, titkosítanak, az elnökük kijelenti, hogy felvásárolja Magyarországot, kaszinóvárost akarnak építeni, aki ez ellen tiltakozik azt elzárják és terroristának nevezik, de ez sem elég beperelik az OTP-t és a BKV-t, hogy még gazdagabbak legyenek, miközben a magyar lassan éhenhal. na ez a problémám kb.
2010. márc. 27. 19:24
 23/38 anonim ***** válasza:
51%
Siránkozás helyett tanulj tőlük! Keress néhány károsultat, fogjatok össze és pereljétek a károkozót!
2010. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Azt is nagyon unom már, hogy ha leírom azt a szót, hogy zsidó már egyből náci vagyok. Hát ha náci vagyok akkor beszélhessek is úgy mint egy náci, legyen igaza a rettegőknek, amúgy nem gondolom komolyan, csak tudod amilyen a szappan olyan a törülköző. Ha majd mi elmegyünk Izraelbe és ugyanezt végig csináljuk velük s hagyják akkor elismerem, hogy jó emberek, mondjuk ők még a karácsonyfát is kitiltsák az országukból s a szőke turistákat megtámadják, gyerekeket gyilkolnak de erről nem szabad beszélni. Ugyanolyan gyilkos banda mint a nácik.Hány millió palesztínt öltek meg? persze az természetes.
2010. márc. 27. 19:27
 25/38 A kérdező kommentje:
Életemben nem bántottam senkit, még közlekedési szabálysértésért sem voltam megbüntetve, nem loptam, nem sikkasztottam. Nagy az igazságérzetem ez a bűnöm és szeretem Magyarországot s a népemet mindennél jobban, ez már bőven elég , hogy én legyen a csúnya náci akit mindenki utál...Ma már gondolkodni se nagyon szabad, úgy csináltok mintha nem tudnám, hogy egy centet se kapnánk , perelhetnék bárkit bármiért!
2010. márc. 27. 19:30
 26/38 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy jó ötlet!
2010. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Amúgy a Trianoni békeszerződést is a szabadkőmüvesek találták ki és írták alá. Megköszönhetjük nekük, s azoknak a "magyaroknak" akik politikusok helyett 4 prostit küldtek "tárgyalni". Szépen elintézték a sorsunkat, s intézik ebben a percben is, de muszáj hallgatni és tűrni mindent, így neveltek minket.
2010. márc. 27. 19:37
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

na ja a zsidók mennyi pénzt lehúztak már a holokausztból



akkor mi is perelhetünk

2010. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Kötelességünk visszaállítani a Trianon előtti határokat.Páron azt írják hogy mi voltunk az agresszorok.Baromság.


Először is Osztrák-Magyar Monarchia volt nem volt sok beleszólásunk a dolgokba.Másodszor egy szerb terrorista meggyilkolta Ferenc Ferdinándot az Osztrák-Magyar trónörököst!


Nem hinném hogy Szent István,Mátyás király hagyná hogy népét így megalázzák!

2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

51

Trónörökösből momentán volt raktáron....

2010. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!