Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékon áll most a...

Hány százalékon áll most a Jobbik a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Adjon az isten szebb jövőt!
2010. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
57%
Miért is kéne beszorozni hárommal?
2010. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
73%

A marcius 15-e sorsdonto volt.Innentol kezdve kezdek ijedten kampanyolni a Fidesz Mszp.Sokkolta oket a dolog.


Mszp-600-800 ember,max 1500.Videkrol hoztak fel embereket.


Fidesz 14.000


Jobbik 50.000


Azt tudtak hogy Jobbik eros de azt nem gondoltak hogy ennyire.Azota:


Primitivebbnel primitivebb lejaratasok mennek.Pl.Morvai leszbikus,Vona megcsalja a feleseget...


Ne felejtsuk el Bayer beszolt nagy idegessegeben a Jobbikosoknak hogy patkanyok es hulyek mint a segg.


Azota egyre tobb pedzegetes van a nagykoaliciora...


Szoval nem akarlak elkeseriteni bennenteket kedves antijobbikosok de a Fidesz Mszp 1 honap mulva Fidszp lesz.

2010. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

68

Most szeretnék kérdezni komolyan valamit: Te tényleg úgy látod, hogy a jobbik fogja kapni a legtöbb szavazatot? Hajlandó lennél fogadni is?

2010. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Az LMP nagyon nehezen jutott be most is, szinte gyanúsan hirtelenjében össze szedték a kellő kopogtató cédulákat. Nekem az a észrevételem, hogy vidéken alig ismerik őket, és még ha iserik is őket, nem nagyon szavaznak rá. Inkább Budapestre jellemző, és még talán olyan városokra, mint Sopron, Pécs. Nem hinném, hogy meg lesz nekik az 5% is. Hasonlókat jósolok az MDF-nek is. Sohasem volt egy szimpatikus párt, mindig épphogy becsusszantak. A mai/mostani helyzetben szerintem semmi esélyük. Ez a bemutatkozó videójuk is nagyon sokat nyomott a latba. Ismerek olyat, aki rájuk szavazott volna, valami elmebajból kifolyólag, de miután meglátta Bokrost táncolni egyből változott a véleménye. Én olyan 7% körülit jósolnék együtt a két pártnak.
2010. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Igen.Akar fogadok is de elotte be kell bizonyitsd hogy nem provokator vagy aki sajat erdekbol kampanyol.
2010. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
19%

Cserkészbecsszó, nem vagyok az:)

A fogadás legyen az, hogy ha én nyerek, mindenki előtt leírom, hogy egy barom vagyok, egy hülye, egy kabóca. Ha te nyersz... de hát kitalálod:D Ja, és legyünk korrektek: nem lesz olyan szöveg, hogy "de akkor is ők nyertek, mert...." vagy " én ezt nem írom le" vagy hogy trükközöl a szöveggel. A jobbiknak kell lennie a legtöbb szavazatot kapott pártnak, feketén-fehéren.

2010. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Ahh,ez nem jo.Ha nyernek akkor majd nem jossz ide ,hanem szep csendesen eltunsz a gyakorirol.Valami jobbat kitalalok.

Kis gondolkodasi idot kerek.

2010. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
hülyék ne fogadjatok
2010. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Nincs jo otletem,ha neked van akkor oszd meg!Vagy maradjunk ennel a kis onkritika fogadas mellett?:)
2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
16
2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!