Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékon áll most a...

Hány százalékon áll most a Jobbik a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Adjon az isten szebb jövőt!
2010. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Vona Gábor már nyilvánosan is bejelentette, hogy megnyerik az idei választásokat.


[link]

2010. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
71%

Na persze!

Hiszi a piszi!

2010. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
57et reálisnak tartom előző. Látom te legalább tájékozott vagy. :)
2010. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

"Hiszi a piszi!"


Épp azért linkeltem te bugyuta! Nehogymár még az legyen hogy én találom ki. :)

2010. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem rád mondom.

Egyértelmű, hogy ő ezt mondja.

Mondana mást!

Illik az álszent stílusukhoz.

Bevallom, nem néztem meg a linkedet, de ismerem Vona álláspontját.

Ugyanolyan hazugság, mint az összes többi

2010. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

Ez a retorika roppant érdekes. Ugye az egyértelmű, hogy még a FIDESZ naggyűlésén sem volt 50ezer ember, nem hogy a Jobbikén. ( zárójeles megjegyzés: magyarország legnagyobb mobilitással bíró pártja a MIÉP volt. Hol vannak most, és hányszor, és milyen eredménnyel jutottak be a parlamentbe?)

Amit meg a győzelemről mond, elgondolkodtató. Ezek után nehezen hiszem, hogy elismerné a vereségét, és végig illegitim kormányozni fog, ami igencsak tréfás helyzet lesz, mert a fidesznek, talán először a modernkori magyar országgyűlés történelmében mind a népnemzeti jobboldallal, mind pedig a baloldallal szemben kell meghatároznia magát, és mindkettőtől ellenzéki magatartásra kell számítania, ami egy világválság közepén nem egészséges. Lehet Kövérnek lesz igaza, és a FIDESZ orosz rulettezik: kiírnak egy választást, hogy hátha kétharmaduk lesz másodszorra...

2010. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Nem voltam ott, de ha azt mondják annyian voltak akkor csak úgy volt.
2010. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Akkor már nagyot bukna a fidesz. nem hinném hogy lesz merszük kiírni..
2010. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
19%

Nem voltam ott, de ha azt mondják annyian voltak akkor csak úgy volt


Én semmit sem kétlek, semmit sem tagadok érzelmi alapon,a tényeket nézem: ötvenezer ember egyszerűen nem fért volna el azon a helyen. Az új szavazásról szólva: mondom, rulett, mert ha bejön nekik, és van rá esély, hogy bejön, akkor mindent visznek, de ha nem, akkor is a legerősebb magyar párt lesznek, bár elképzelhető, hogy akkor koaliciót kell kötniük valakivel.

2010. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
42%
A legutóbbi kutatások szerint 17%on áll a Jobbik, ezt be kell szorozni 3al és megkaphatjuk a valós értéket.
2010. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!