Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékon áll most a...

Hány százalékon áll most a Jobbik a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Adjon az isten szebb jövőt!
2010. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

17:51 - attól, hogy te csicska emeszpésfideszes vagy, mellőzheted az irónikus költői kérdéseket, nem ide való és off-olsz is vele.

Szám, esetleg rövid indok, itt ez a válasz a helytálló.

2010. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom mit kell itt össze veszni? :D

Ha valaki úgy gondolja, hogy 30, de van aki nem, az miért háborodik fel egyből? És fordítva.


Az én vélemény ingadozik a 30% körüli és a nyerés között.

2010. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

"Felhivnam a figyelmet hogy eddig Fidesz Mszp egymas ellen kampanyolt most szinte nap mint nap szoba kerul mindket reszrol hogy ossze kell fogjanak a Jobbik ellen.Te ebbol mire kovetkeztetsz??? "

Arra, hogy így tervezték meg a kampányt.

Vagy egyszerűen csak reagálnak a Jobbik kampányára.

Nem tudom, de ők se tudják pontosan, hogy ki melyik pártra fog szavazni, ahogy senki sem tudhatja biztosan.

Az kétségtelen, hogy előretör a Jobbik, de a 14,7%-os EP választási eredményükhöz képest a 20 is előretörés. Nem kell irreális képeket progrosztizálni. Az a 30% még messze van.


"Legutobbik Bajnai Mesterhazyt es Orban is hazafinak nevezte es osszefogasra buzdit"

Ez csak azt bizonyítja, hogy jobbnak tartanák ha a FIDESZ győzne, mint a Jobbik. Kevésbé tartják veszélyes ellenfélnek.

Mellesleg Bajnai és Mesterházy is MSZP-s. Miért ne nyalnák ki egymás s*ggét?


"17:51 - attól, hogy te csicska emeszpésfideszes vagy, mellőzheted az irónikus költői kérdéseket, nem ide való és off-olsz is vele. "

Annak ehhez az egészhez semmi köze, hogy én melyik pártra fogok szavazni.

A lényeg az, hogy az illető olyasmiket állít, amit ő nem tudhat, ahogy senki más sem.

Ettől függetlenül állhat 36%-on a Jobbik. Akár 60-on is, ahogy Vona szeretné elhitetni, de a felmérések 10-20%-ot mutatnak. Biztosan viszont SENKI NEM TUDJA MEGMONDANI!


"Ha valaki úgy gondolja, hogy 30, de van aki nem"

Ezzel nekem semmi bajom.

Csak akkor már alapozza meg, ha eltér a véleménye a felmérésektől! (Amik még magukban nem jelentenek semmit, de sokkal hitelesebbek, mint egy anoim válaszoló véleménye.)

És ne bocsátkozzunk már olyan "mindent tudó" kijelentésekbe, hogy mennyit mernek bevallani a valós adatokból, mert azt már végképp nem tudhatja senki!


A véleményem továbbra is az, hogy majd április 11-én kiderül.

Addig is én 15-20%-ra becsülném, mert valóban jönnek fel, de annyira azért nem.

2010. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
0%
egy százalék és rohamosan csökken, az emberek kezdik felismerni, hogy nácik
2010. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
50-60 körül azok közt aki már biztos hogy Jobbikra szavaz és kb még 10% aki még gondolkodik.
2010. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Nácik mi? És az auswitz-ban meghalt kedves édesanyád hamvain ugrálnak minden szombaton, mi? Remélem téged is hamarosan meglincsel pár cigány, aztán majd lebiggyed az a nagy kommunista szád.
2010. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
0%
bizony nácik vagytok
2010. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Hát, te nagyot fogsz koppanni pár hét múlva, kedves 18:17-es!

Mellesleg jellemző a Jobbikosokra, ha valaki szóba hozza a nácikat, azt rögtön lezsidózzák.

Jellemző rátok ez a rasszizmus. Tudjátok pont ez riaszt el nagyon sok embert és pont ezért fog össze a pártotok ellen mindenki, nem azért mert olyan übermájerek lennétek.

Egyszerűen minden épeszű ember fél tőletek és nem is alaptalanul.

És itt nem csak a cigányokra, a zsidókra és a velük szimpatizálókra gondolok.

Én továbbra is fenntartom, hogy 15-20%.

Ennél többet majd csak a választások után fogok tudni mondani.

2010. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
76%
Az a gáz hogy ezek a rühes komcsik fel sem fogják hogy ezek a dolgok itt történnek az országban. Nem Irakban és nem Malayzián, itthon!
2010. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
18:17 vagyok. Szóval te már tudod előre hogy bele fognak buherálni az eredményekbe..
2010. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!