Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékon áll most a...

Hány százalékon áll most a Jobbik a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Adjon az isten szebb jövőt!
2010. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

De szerintem hogyha nem buherálnak bele, a Jobbik akkor sem fog 20%-nál többet elérni. (Szerintem)

Egyszerűen annyira utálja őket mindenki, aki nem rasszista, vagy hun-magyar mániás "ősmagyar", hogy nem lesznek képesek túl sok embert megnyerni azon a 10-15%-os törzsszavazókörükön kívül.

2010. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy érdekes kérdés, a Jobbikkal kapcsolatban az a baj, hogy kevés az adat. Annyit tudunk, hogy négyszázezer szavazójuk tutira van. Ha mondjuk megkétszerezték, akkor a várható 55-60 százalékos részvétel mellett 15-18 százalékra számíthatnak.
2010. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
60%
20% lesz szerintem, de ne legyen igazam, és legyen több!
2010. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
67%

"Ez egy érdekes kérdés, a Jobbikkal kapcsolatban az a baj, hogy kevés az adat. Annyit tudunk, hogy négyszázezer szavazójuk tutira van. Ha mondjuk megkétszerezték, akkor a várható 55-60 százalékos részvétel mellett 15-18 százalékra számíthatnak."

Végre egy értelmes ember!

Üdvözöllek köreinkben. :)

2010. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
39%
75, kösz. Annyit hozzátennék, hogy ez maximális érték. Ami tuti, az a 10 százalék szerintem. A hátralévő két hétben nagyon sokakat el fog szívni tőlük a fidesz, és... az lmp, ugyanis van a jobbikban egy olyan 3-4 százalékos mag, ami eközött a két párt között vacilál.
2010. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap ment valamelyik tv-ben, egy szinten van mpst az MSZP-vel, 10% volt akkor, míg a Fidesz 40valamennyi
2010. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
48%

Ezt már reálisnak tartom.

Bár szerintem a FIDESZ messze 50% felett van, de ez csak magánvélemény

2010. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy, tudom hogy off, de...

Jobbik: 14 Ez igen szép eredmény, figyelembe véve, hogy nem is olyan rég négyszázezer szavazójuk volt.

Mszp: 20. Mind tudjuk, hogy az mszp szimpatizánsok nagyon defenzívek, ennyit tartok reálisnak, ne feledjük, az utóbbi 60 évben ez a párt, meg a jogelődjei voltak az egyetlen "baloldali" - az idézőjel nem véletlen, ez a bal-jobb megosztás nagyon meg van kavarva nálunk - párt.

LMP: 4 és 6 százalék között. Ismeretlenek, nincs normális kampányuk, az egyetlen vonzerejük az, hogy semmit sem tudnak róluk.

MDF: 5.0000000000001. Ibolyáéknak valami iszonyatos érzékük van arra, hogy bejussanak minden eséllyel szemben, lásd ep, és 2006.

Civil Összefogás: Az egy százaléknak borzalmasan fognak örülni.

Fidesz: 55-nél nem több. Ha a matematikai adatokat nézzük, a létszámuk nem nőtt, hanem egyedüliként a pártok közül, stagnált, miközben egyre többen ábrándultak ki a politikából.

A maradék a mikropártokta, és az egyéniekre megy.


Bocs az offért :)

2010. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
De csak szerinted. Tudod a választásokban épp az a gáz, hogy nem számít mit gondolsz ha a többség mást akar. xD
2010. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
35%

57

Az egyes emberek reakcióit megjósolni nehéz, a tömegekét könnyű, asimovval szólva. Én nem kétlem, hogy 2-3 százalékos eltérések lehetnek, de elnézve az adatokat, szerintem ez a legreálisabb forgatókönyv.

2010. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!