Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik még szavazat hamisítás?

Létezik még szavazat hamisítás?

Figyelt kérdés
Én elképzelhetőnek tartom, hogy a Jobbik sehol sem lesz a szavazások eredményét illetően. Lehet, hogy megmásítják, majd a szavazatokat?
2010. márc. 27. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csalni fognak. Ezért meg kell tenni mindent, hogy ez ne sikerüljön nekük.
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A Jobbikosok tudtommal szeretnének külföldi, független szavazat-számlálókat hozni. Valaki tudja, hogy hol tartanak ez ügyben?
2010. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. kérdezd kategória szerint, ne az én kérdésemben, köszi.
2010. márc. 27. 11:50
 4/18 anonim ***** válasza:
És miért pont a jobbik csalna? Nem volt elég az eddigi uszítás a jobbik ellen? Az mszp csalt 2006ban a választásokon amúgyis, az megse fordul a fejedben hogy megint megteszik?
2010. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Állítólag Izraelből hívnak a szavazás napjára embereket,akik egy napra megkapják a szavazási jogot és az MSZP-re fognak szavazni!
2010. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha Jobbik nyerésre fog állni, márpedig arra fog akkor bele is fognak nyúlni a zsindelyek a szavazatszámlálásba.
2010. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csalni fognak. Tuti! Akinek van rá lehetősége menjen szavazatszámlálónak!!!
2010. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még mindig van olyan szavazóhely, ahol csak mszp párt által delegált megfigyelők vannak, és úgy csalnak, ahogy nem szégyellik! Az is előfordult, hogy a meg nem jelent szavazók mégis szavaznak az urnazárás előtt. Erre volt is példa négy éve, amikor is egy szabolcsi nagyközségben csaltak és ez kiderült. Az Országos Választási Irodához felkerült az ügy és semmit sem tettek. Az mszp embere Rytkó Emília semmit sem tett az ügy érdekében, hogy az igazságra fény derüljön. A láncszavazást sem lehet kivédeni.
2010. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 11:51

Félre érthető lehettem, nem a Jobbikra gondoltam, hogy csalnak. Hanem, hogy Őket nyomják le.

2010. márc. 27. 11:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2002ben is csaltak a komcsik.

mondjuk én nem tudok elmenni szavazatszámlálni, ahhoz előbb kellett volna fölkelnem :) de ne hagyjuk, h megismétlődjenek a kékcédulás választások!

2010. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!