Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CSOK vesztesei szöveggel...

A CSOK vesztesei szöveggel miért nem másokat mutogatnak?

Figyelt kérdés

Most ment az RTL klubon, hogy jaj szegények, hogy a CSOK "vesztesei" (mondjuk mitől vesztese, pusztán azért, mert nem tudja felvenni? Vesztese attól lenne, ha csődbe menne tőle vagy valami.) Hogy aszondja szép kedves, tiszta, rendes közmunkás asszony a rokkant nyugdíjas emberrel és hát nem vehetik fel, mert hogy közmunkásnak meg rokkant nyugdíjasnak nem adnak és most jaj mindenki sajnálja őket, meg utálja a szemét kormányt, aki csak a "gazdagokat támogatja". Ebben a kis riportban miért nem az ilyeneket mutatják:

[link]

Hogy a közmunkásnak nem jár, hogy milyen igazságtalan, hogy a közmunkásnak nem adnak milliókat? Mert esetleg az embereknek leesne, hogy szar ügy, hogy elvileg rendes emberek is kimaradnak, de az ilyenek miatt muszáj kizárni a közmunkás, meg "rokkant nyugdíjas", meg nincsen neki TB-je stb. "igénylőket"?


2016. jan. 14. 00:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%

66%-os

Nem nem a matolcsi mondta, hogy az adósáv határán lévő ember nettójának az 5000 es emeléséhez feketén 5000et az ember zsebébe csúsztattak, ahelyett hogy a bruttón emeltek volna majd 20at..

És igen is sok enberrel előfordult, hogy akkor emeltek a fizetésén amikor adórendszert változtattak, és a magasabb bruttója kevesebb nettót kezdett érni, 2 dolgot bizonyítottál be 1 nem dolgozol túl rég óta ahhoz h ezekről tudjál, 2 nem tudtad értelmezni azt amit írtam!

2016. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet ezeken eligazodni, egyikszer az a baj, hogy a gazdagokat "támogatja, mert ilyen-olyan feltételeket szabnak", másikszor meg a megélhetési gyerekgyártást, egyebeket.


Az 51-es versenyző meg egy klinikai eset, állandóan a gazdagok, gyerekesek, családok, egyebek ellen fröcsög.

2016. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
18%

# 31/32 Időpont ma 15:24


Te adókulcsokról beszéltél az előbb, most meg már adórendszer változtatásán. Semmi értelme amit beszélsz.


A progresszív adózásban, ha 5 000 forinttal átléped az adósáv határát, akkor ez az 5 000 forint fog az új adókulccsal adózni, a maradék a régivel. Tehát nem csökkenhet a nettód.


Ha meg adórendszerről beszélsz, azt a fitiysz változtatta egykulcsosra, tehát miattuk járt rosszabbul.

Nem én tehetek róla, hogy egy három napja döglött teve jobban tud fogalmazni mint te.

2016. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
#31:Javasolnám,válasznál annak a hozzászólásnak a számát megjelölni,amire reagálsz.Először egy pillanatra elvesztettem a fonalat,de már megvan.Ugyanis én semmit nem írtam Matolcsyról,viszont ketten vagyunk "66%-osak".
2016. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!