Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CSOK vesztesei szöveggel...

A CSOK vesztesei szöveggel miért nem másokat mutogatnak?

Figyelt kérdés

Most ment az RTL klubon, hogy jaj szegények, hogy a CSOK "vesztesei" (mondjuk mitől vesztese, pusztán azért, mert nem tudja felvenni? Vesztese attól lenne, ha csődbe menne tőle vagy valami.) Hogy aszondja szép kedves, tiszta, rendes közmunkás asszony a rokkant nyugdíjas emberrel és hát nem vehetik fel, mert hogy közmunkásnak meg rokkant nyugdíjasnak nem adnak és most jaj mindenki sajnálja őket, meg utálja a szemét kormányt, aki csak a "gazdagokat támogatja". Ebben a kis riportban miért nem az ilyeneket mutatják:

[link]

Hogy a közmunkásnak nem jár, hogy milyen igazságtalan, hogy a közmunkásnak nem adnak milliókat? Mert esetleg az embereknek leesne, hogy szar ügy, hogy elvileg rendes emberek is kimaradnak, de az ilyenek miatt muszáj kizárni a közmunkás, meg "rokkant nyugdíjas", meg nincsen neki TB-je stb. "igénylőket"?


2016. jan. 14. 00:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

51%-os, te hol élsz, mert hogy nem Mo-n az biztos, vagy még életedben nem dolgoztál, itt a kis cégek 80%-a minimálbér közeli bérre jelenti le a dolgozót, még azt is aki 300at visz haza.. és mint mondtam amikor több kulcsos rendszer volt, akkor aki Most Nem csal adót mert próbál tiszta maradni, az is sokszor vérszemet kapott, hogy a dolgozó zsebébe csúsztasson 5000ft-ot feketén, ahelyett hogy kifizessen plusz 20ezer forintot az 5000es fizetés emeléshez, mert a dolgozó épp adósáv határán volt..

De mit is érthetsz te ebből, amiket eddig írtam abból srm fogtál fel semmit csak lököd a propaganda szövegeket..

2016. jan. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel nem az értelmes népréteg fog szaporodni,hanem a buták.

Értelmes ember nem vállal be 3 gyereket egyszeri pénzösszegért.


Aztán majd jön szépen a sok családon belüli erőszak mert nem tudják eltartani a sok gyereket.


"Nem egész életében gyárban fog dolgozni".

Szerinted,aki már 25 évesen a 3.gyereket szüli,és semmi iskolai végzettséggel nem rendelkezik,az majd pont a 3 gyerek mellett fogja magát tovább képezni?


Egy nagy francot!Az ilyenek egy életre nyomorba taszítják magukat.

Sajnos erre a rabszolgaalapú társadalomra akarnak elegendő alapanyagot.

Csak kérdéses,hogy a technika fejlődésével 20-30 év múlva mennyi szükség lesz erre a sok,buta képzetlen kétkezi,betanított,segédmunkásra.

2016. jan. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Sőt olyan évre is emlékszem, amikor adó változtatások voltak és imserősömnek emelte a multi cég a bruttó bérét és ennek hatására kevesebb nettót vitt haza köv évben -.-
2016. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

" itt a kis cégek 80%-a minimálbér közeli bérre jelenti le a dolgozót, még azt is aki 300at visz haza."


Attól,mert egykulcsos adó van,továbbra is minimálbérre lesznek bejelentve.

Így még kevesebb adót is fizet,és még csal is.

Ennek következménye,hogy a gazdagok egyre gazdagodnak,növekszik a különbség a gazdagok és szegények között.

4 millió ember létminimum alatt.

2016. jan. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Azok a gazdagok,akik eddig adót csaltak nem a megélhetés miatt csaltak,a kétkulcsos idejében sem.

Egyre több kell nekik.

Elég naiv vagy,ha azt hiszed,hogy ezek az emberek beérik azzal a többlettel,amit az egykulcsos alatt szereztek.

Ha eddig nem buktak le,ezután sem fognak,úgy vannak vele.

2016. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

51%

Mi bajod van?

Egykucsos adónál kevesebbet adót fizet a minimálbérre lejelentett 300 at kereső mérnök, mint amikor több kulcsos volt és kvázi adómentességet élvezett?

Oké jó éjt!

Ja és szokj le róla, akármit is drogozo, mert csak elveszi az agyad

2016. jan. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%
Jól van, akkor támogassuk a minimálbérre lejelentett 300 ezres keresetű emberek adómentességét, lényegében senki ne fizessen ezért adót, csak az aki multinál dolgozik, mert ott 99%ban rendesen le vannak jelentve, de a multikat meg űzzük ki az országból mert rajtunk élősködnek, majd vegyünk fel k.va sok hitelt az IMFől, hogy ne rohadjon szét az ország attól h kvázi senki sem adózik, de mindenki minden szociális ellátásban részesül, és minden vasárnapra szervezzünk mocskos fideszt skandáló felvonulást:)
2016. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
94%

1.Az RTL Klubbon már rég nincs híradó, legalábbis ami ilyen nevén fut, az nem az.

2.Ennyi erővel én meg az Olimpia vesztese vagyok, mert 5-ös tesi átlaggal nem vittek ki az Olimpiára.

De lehetek az OTP vesztese is, mert nem adnak nekem 100 millió forint hitelt.

3.Adottak a feltételek, miért nem a közmunkás viszonyul hozzájuk?

Most vezették be, hogy ingyen van még egy szakma, el lehet kezdeni aztán lehet normális munkahelyen dolgozni.

Lassan már oda jutunk, hogy micsoda dolog hogy a munkanélküliek nem vehetik fel, mert Orbán már megint...

Röhej és nem veszik észre magukat.

Főleg az 51%-os.

Sokkal egyszerűbb lenne, ha leírnád már az elején, hogy orbánfóbiád van és akkor biztosra tudjuk, hogy nem kell veled vitatkozni, mert nem lehet.

Így meg sajnos csak a végére derül ki:(

2016. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

"és mint mondtam amikor több kulcsos rendszer volt, akkor aki Most Nem csal adót mert próbál tiszta maradni"


Ezt matelcsy mondta? Csak mert szólok, hogy baromság.


Ahogy az sem fordulhatott elő, hogy magasabb bruttóval kevesebb nettója legyen, mert a progresszív adózás nem így működik.

Szóval sikerült bebizonyítanod, hogy fingod sincs az adórendszerekről. Miért is lenne releváns a véleményed? :-)

2016. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#22:Mi az,hogy értelmes népréteg?Én sok olyan gyárban "robotoló" embert ismerek,aki talán éppen azért,hogy a gyerekeinek jobb legyen,gondoskodott a taníttatásukról és azok már diplomát szereztek.Viszont olyanokról is tudok,akiknek a szülei jómódúak,diplomások, csak a gyerek nem követte a példát.De egyébként én is gyárban dolgozom,igaz nem "szalagon" és szeretem is csinálni a munkámat.Viszont számtalan olyan kollégám van,akinek elvileg nem itt lenne a helye(tanár,szakápoló, volt postahivatalvezető,számtalan egykori kereskedelmi alkalmazott,stb.,stb.).Szóval,az is erős túlzás,hogy gyárakban csak tudatlan,tanulatlan emberek dolgoznának.
2016. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!