Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Unalmas tudom. De miért...

Unalmas tudom. De miért véditek ennyire az RTL Klubot és a TV2-őt?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik védik... Miért zavarna ha megszűnne a két adó? Nem olyan választ kérek, hogy "ilyet nem lehet csinálni, hogy beszüntetik". A kérdésre legyetek szívesek. Miért zavarna ha megszűnne?


A Joshi Barath, a Mónika show, a betelefonálós játékok, a Győzike show, a Mr. és Mrs. vagy mi miatt? Tényleg nem tudom felfogni, hogy akinek hiányozna ez a két csatorna, annak miért hiányozna. Saját véleményt kérek! Nem olyat hogy a szomszéd néni szereti, és mi lesz vele ezután. Köszi mindenkinek a válaszát!


2010. márc. 26. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én egy helyen sem védtem eddig azt a két adót, és nem nézek tévét egyáltalán(csak amikor wii-zek:)), mert nem tetszenek a műsorok, de attól el tudom képzelni, hogy másoknak még bejöhet. Ha olyan totál tré adók, nem lenne magas nézettsége, hanem inkább minimális... Erre van igény, úgy látszik. A mónika show-ot is beszüntették volna már jó régen, ha nem lenne nézettsége.
2010. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan emberek akiknek igényük van a kereskedelmi csatornákon sugárzott, konkrét műsorokra. Hiába mondod azt, hogy a válasz ne az legyen, hogy ilyet nem lehet, mégis zanzásítva ez a lényege. Ne az állam döntse el, hogy mely TV csatornák tessenek a nézőnek. Akinek nem tetszik úgysem nézi, akinek meg tetszik az had nézze. A kormány ne itt kezdjen felelős döntéseket hozni, mikor ennél neki sokkal fontosabb ügyekben kellene. Ha nem lesz TV2 és RTLKlub akkor lesz másik csatorna, ott az internet, ott vannak a mobiltelefonok. Az egyik előző hozzászóló szerint a szólásszabadsággal nem szabad példálózni mert az úgyis alig van. De kérdem én, hogy aki alig él abba belerúgsz mert már úgyis mindegy? Ez nem komoly válasz. Nem a TV2 és az RTLKlub képviseli a szólásszabadságot, nem ők a bástyák, de beletartoznak. Demokráciában pedig nem lehet korlátozni, ezt fogadjuk el.
2010. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Mert a kereskedelmi tévé azt adja, amit az istenadta nép nézni akar. Ha ez a Joshi Bharat, meg a többi szar, akkor ez van. A Jobbik jobban tenné, ha a társadalom igényeit alakítaná át, és egy korrekt oktatáspolitikán gondolkozna, nem a tévék beszüntetésén. Mert itt marhára nem a minőségről van szó, csak az a baj, hogy őket olyan ritkán mutatja a két csatorna.

De ha meghívják őket, akkor futnak, és tobzódnak Szodomában.

2010. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Lenne helyette másik kereskedelmi adó, ugyanúgy sorozatokkal, filmekkel stb, csak épp:

-nem menne egész délelőtt, órákon keresztül a telshop meg telefonálós műsorok

-eltűnnének az undorító kibeszélőshow-k, Joshi Bharat, Mónika, stb. egyetemben. Az emberek is néznének mást ha lenne, öcskös... azt ne hidd hogy ezek a műsorok mindennél jobban tetszenek az embereknek

-politikailag független TV csatornák kellenek, mivel a híradó és a reggeli politikai műsorok hihetetlen egyoldalúak, és amilyen lejáratókampányt folytatnak ill. hazudnak benne(volt már példa rá..) meg is érdemlik a sorsukat


Én egyáltalán nem sajnálnám ezt a két sz@rt. Ha lennének normális műsorok még a nézettség is megnőne, ebben biztos vagyok és legalább nem ölné ki az emberekből a nemzeti öntudatot!

2010. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aki azokat a lejárató műsorokat nézi, valószínűleg meggyőződéssel teszi. Aki tudja, hogy ott nem az megy ami neki tetszik, az nem nézi. Ennyi. Meg van oldva. Ez szerinted olyan fontos, hogy kormány szinten kellene vele foglalkozni? Nem túl kicsinyes dolog ez?
2010. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik csak azért akarja betiltani őket mert ez a két adó nem igazán szereti őket,ez egy jó előjele annak hogy nem tudjék elfogadni a másik véleményét.Amúgy a TV2 vel nincs baj az RTL Klub viszont télleg egy szenny csatorna de ettől még nem kéne betiltani.Én sem szeretem de nem ez a megoldás.
2010. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a nemzettudatot pedig nem ez a két csatorna öli ki az emberekből,ahogyan egy lottónyertest sem a pénze tesz tönkre,saját magát teszi tönkre ehez a pénz csak egy eszköz.
2010. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Aki azokat a lejárató műsorokat nézi, valószínűleg meggyőződéssel teszi. Aki tudja, hogy ott nem az megy ami neki tetszik, az nem nézi."


Az a gáz ezzel a kijelentésetekkel, hogy miből tudja meg a néző, hogy ez igaz-e vagy sem? Mivel sokaknak nincs más hírforrásuk csak az elfogult TV2, RTL, és nem tehetnek arról. Ha téged becsapnak akkor te nem tehetsz arról hogy átvertek. Gondolkozz már!


"Előző vagyok,a nemzettudatot pedig nem ez a két csatorna öli ki az emberekből,ahogyan egy lottónyertest sem a pénze tesz tönkre,saját magát teszi tönkre ehez a pénz csak egy eszköz."


Akkor szerinted az emberek egyszer csak úgy döntöttek hogy innestől kezdve lesz@rom a magyar gazdaságot, jöjjenek a multik, tűnjön a CBA, legyenek továbbra is azok kormányon akik eddig csak romboltak(ahhoz képest hogy mit építhettek volna, milyen keveset építettek ugye-ugye..), hogy az egészségügyet vigyük a padlóra, kit érdekelnek a betegek, majd pár mezei néger(gyengébbek kedvéért cigány) pótolja őket, meg kit érdekel hogy külön zsidóknak építenek lakóparkokat, hogy majd beköltözhessenek, kit érdekel hogy Simon Perez kijelentette hogy felvásárolja Mo-t, Kit érdekel Magyarország? Szerinted egyik napról a másikra gondolt egyet a társadalom és nemzetellenes lett? UGyanmár

2010. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Az a gáz ezzel a kijelentésetekkel, hogy miből tudja meg a néző, hogy ez igaz-e vagy sem? Mivel sokaknak nincs más hírforrásuk csak az elfogult TV2, RTL, és nem tehetnek arról. Ha téged becsapnak akkor te nem tehetsz arról hogy átvertek. Gondolkozz már!"


Ha az illetőt tényleg érdekli a műsor igazságtartalma és úgy gondolja, hogy neki ez az információ fontos az állásfoglaláshoz, akkor utána néz más forrásoknak is, hogy bebizonyosodjon, mennyire helyt álló az állítás. Ez mindenkinek az egyéni felelőssége, hogy eldöntse megkapta-e a kellő mennyiségű információt vagy sem. Ha valaki nem ennyire tudatos és csőlátású, arról nem a média tehet, csak a néző. Attól még el lehet majd érni őket más csatornákon, más módokon. Tiltsuk be a Magyar Nemzetet és a Népszabadságot is? Netán a Neo-t meg a Class FM-et? Az internetes portálokkal mi van? Ott is be kell tiltatni a híreket szubjektíven közlő lapokat? Netán tiltsuk be a magyar hírességeket is akik felvállalják a politikai hova tartozásukat?

2010. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!