Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Unalmas tudom. De miért...

Unalmas tudom. De miért véditek ennyire az RTL Klubot és a TV2-őt?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik védik... Miért zavarna ha megszűnne a két adó? Nem olyan választ kérek, hogy "ilyet nem lehet csinálni, hogy beszüntetik". A kérdésre legyetek szívesek. Miért zavarna ha megszűnne?


A Joshi Barath, a Mónika show, a betelefonálós játékok, a Győzike show, a Mr. és Mrs. vagy mi miatt? Tényleg nem tudom felfogni, hogy akinek hiányozna ez a két csatorna, annak miért hiányozna. Saját véleményt kérek! Nem olyat hogy a szomszéd néni szereti, és mi lesz vele ezután. Köszi mindenkinek a válaszát!


2010. márc. 26. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Kit erdekel? Van ennel nagyobb gondunk.
2010. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem őket védem, hanem a szólásszabadságot, és a szabad műsorszolgáltatást. Az első lépés, hogy őket tiltják be, aztán jön a többi csatorna, a végére pedig marad egy állami, ami senkinek sem jó.
2010. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Az első lépés, hogy őket tiltják be, aztán jön a többi csatorna, a végére pedig marad egy állami"


Honnan tudod?

2010. márc. 26. 13:07
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert móunika show függő vagyok :D
2010. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

13.07

Onnan, hogy elolvastam a jobbik programját, és maga Vona kelt ki több helyen az általan preferált értéksemleges média ellen.

2010. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
34%os liberális zsidóféreg :D neked tényleg nincs ennél jobb dolgod? reggeltől estig itt vagy és osztod az észt. Mozdulj ki mert megrohadsz bent köcsög.
2010. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

"Nem őket védem, hanem a szólásszabadságot, és a szabad műsorszolgáltatást. Az első lépés, hogy őket tiltják be, aztán jön a többi csatorna, a végére pedig marad egy állami, ami senkinek sem jó."


hallod tele van a padlás a szólás szabadsággal

akkor mi a holo szájkosár törvény?

mér kell azt mondani hogy roma mikor cigány?


itt minden meg van szabva

nincs itt lo..f.sz se


mér kell azt vetíteni fő műsoridőbe hogy egymást anyázzák?

2010. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem védem. Retekklubot és a Köcsög kettőt be kell zárni!!!
2010. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

69

Hetente egy-két napot vagyok itt, és szerintem ez a hozzászólásod téged minősít:)

2010. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"34%os liberális zsidóféreg :D neked tényleg nincs ennél jobb dolgod? reggeltől estig itt vagy és osztod az észt. Mozdulj ki mert megrohadsz bent köcsög."


Az ilyen kommenteket mellőzzétek légyszíves. Köszi.

2010. márc. 26. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!