Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már, hogy minden...

Nem unalmas már, hogy minden Orbános kérdésbe ugyanazt írjátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert mit írnak az Orbános kérdésekbe? :))
2011. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mi mást lehetne írni? Dícsérni Orbánt?
2011. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem unalmas már a napi 10-15 Orbános-fideszes kérdés?...
2011. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

De, nekem is elegem van belőle. Én sem szeretem őt, de az már nagyon unalmas, hogy kiragadnak tőle egy pitiáner mondatot és felépítenek rá egy egész kérdést, amivel be akarják bizonyítani, hogy Orbán maga a sátán...


Fogy a magyar, szaporodnak a kisebbségeink, lassan már éhbérért kell dolgoznunk a saját hazánkban, ha még egyáltalán van kinek munkája, miközben a fiataljaink mennek ki külföldre és semmi kilátás ezzel a jövőnkre, de nekik azzal van bajuk, hogy Orbán azt mondta, hogy nehéz lesz az évünk és ebből indulnak ki arra a következtetésre, hogy Orbán maga a Gonosz.


Orbán ezt mondta. És akkor mi van? Ezernyi nagyobb problémán van annál, hogy Orbán Viktor egy szánalmas mondatát elemezgessük egy egész kérdésben.

2011. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos mást nem lehet írni,csak negatívat,és azt is fogunk amíg ezek a szemetek kormányon vannak
2011. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok hol voltatok az MSZP éra alatt :)
2011. jan. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!