Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bennetek is félelmet kelt az LMP?

Bennetek is félelmet kelt az LMP?

Figyelt kérdés
Mert bennem nagyon.
2010. márc. 25. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bennem keltenek félelmet, de valószínűleg csak azért mert nem ismerem őket egyáltalán.


Fogalmam sincs mit akarnak, honnan jöttek és ahhoz képest, hogy egyáltalán nem szerepelgetnek sehol, nem használják túlzottan az internetet sem - legalábbis közel sem úgy, mint a Jobbik -, mégis viszonylag nagy a támogatottsága "állítólag".


Cáfoljatok meg, nyugtassatok meg, hogy igenis szerepelnek, megjelennek itt-ott és akkor nyugodtabban alszom:) Mert egyenlőre egy semmiből jött SzDSz-szerű pártnak látom. Igazából ez az, ami félelmet kelt bennem:))


Furcsa, hogy ennyire nem tudok róluk semmit, mikor mindkét oldal híreit figyelemmel szoktam kísérni (mandiner, nol.hu, atv, hírtv, echo, kuruc.info...).


Lehet, hogy manipulálnak és elhallgatják?:) Vagy csak véletlen egybeesések sorozata?:)

2010. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mint az új liberális zsidópárttól egy kissé félek.

Félek, hogy bár akkor nullák mint a ház, a hittestvéreik a médiákban felhozzák őket.

Pedig éppen tőlük, az agyament libsiktől akarunk végre megszabadulni, hogy ismét felvirágoztathassuk országunkat egy erős kezű, nem telavívbanyaló vezetővel.

2010. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:37


Esetleg felmerült benned hogy megnézd a honlapjukat? Én az összes induló pártét megnéztem (mármint azét a hatét aki a legnagyobb), és beleolvastam a programjukba. Választóként hogy hozod meg a helyes döntést ha az indulók egy részét egyáltalán nem ismered?

2010. márc. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ők zsidóznak cigányoznak masíroznak gárdát alakítanak mtv-t gyújtogatnak csendőrséget akarnak ŐK? tényleg ŐK?
2010. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Miért ők zsidóznak cigányoznak masíroznak gárdát alakítanak mtv-t gyújtogatnak csendőrséget akarnak ŐK? tényleg ŐK?"


Kire gondolsz ezzel liberális barátom?

Egyébként bennem ezek közül egyik sem keltene félelmet, akárkitől is hallom. Magasról lesz.rom. :)

2010. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert félelmetesen hülyék.
2010. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!