Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog megállni a Jobbik...

Mikor fog megállni a Jobbik népszerűségének zuhanása?

Figyelt kérdés
Nektek is feltűnhetett már és sok Jobbikos oldalon látni hogy a Jobbikot szidják. "Nem ezt ígértétek". "Puhányok lettetek". "Vona úr, hova lett magából a bátorság?" És ehhez hasonló vélemények vannak. De radikálisabb vélemények a Kuruc-on találhatók. Úgy érzem a Jobbik mintha eg lufi lenne ami lassan ereszt és az érzésem szerint MSZP szintre fognak jutni ha nem lesz előrelépés. A Fidesz "lenyúlta" pár ötletüket de mintha ez nem zavarná a Jobbikot, még van mikor megdicsérik a Fideszt ezért. Nem értem meddig megy ez még.
2016. jan. 6. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

5-ös


""Ózdon inkább a Jobbikra szavazott, de most már megint szimpatikus nekik Orbán, így visszapártolnak hozzájuk.""



Én Ózdi vagyok és a jobbikra szavaztam. Bár ne tettem volna. A jobbik Ózdon ígért rengeteg mindent, főképen azt, hogy két céggel van előrehaladott tárgyalásuk akik a választás után Ózdra terveznek két új összeszerelő üzemet amelyek több száz új munkahelyt hoznak létre. Ezt hirdette e jobbik szórólapokon és az Ózdi tévében is. Ezért szavaztam rájuk.


A választás óta kiderült, hogy csak hazugság volt a munkahelyteremtés!!! Kiderült egyetlenegy céggel - vállalattal sem tárgyaltak!!! Csak beetetés volt!


A munkahelyteremtésben rengeteg Ózdi bízott és szavazott a jobbikra. Mára rengetegen elfordultak az új jobbikos polgármestertől Ózdon a hazugságok miatt.


Soha többet nem szavazok a jobbikra a hazudozásaik miatt.

2016. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!