Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnak a baloldaliak a...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy tudnak a baloldaliak a rasszizmus és kirekesztés ellen küzdeni, mikor előszeretettel cigányozzák Orbánt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 22:21
1 2
 11/14 Waff ***** válasza:
71%

A baloldaliaknak mindenki rasszista aki nem az ő nótájukat fújja.....Csak nézz meg egy "baloldali" párt rendezvényét...Mindenki rasszista és náááááci...ez egy jó kis kártya a pakliba és mindenkire rá lehet húzni.Itt ahol lakom,a lakóközösségben sok idősebb nyugdíjas ember él.Tavaly (azt hiszem március 15.-e előtt vagy után...lényegtelen)a házmester kitett a bejárat fölé egy sima magyar zászlót...na rá egy-két órára már ment a nagy lázongás,veszekedés a régi baloldaliak részéről hogy mit keres ott az a sz@r,miért nem EU-s zászló van kitéve,meg le akarták szedni...Végül is a házmester le is vette hogy ne legyen belőle nagyobb baj.

Én nem politizálom,nem is érdekel a jobb vagy bal oldal már,csak ennyit arról hogy a "balosok" mennyire toleránsak bármivel is :) Üdv mindenkinek

2016. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Waff ***** válasza:
77%

Ja és azzal érveltek hogy mekkora nagy náci,rasszista dolog a magyar zászlót kitenni,holott még címer se volt rajta...

Szóval nem is értettem őket igazán...Az egyik nénit meg is kérdeztem(nagy gyurcsányista :)) hogy Ön nem magyar?Válasz:nem,én európai polgár vagyok....

gondolom 1989 előtt meg "szovjet polgár" volt.....

Szóval érdekesek a baloldaliak(is).

2016. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ,mert álszent,mocskos,hazaáruló ostoba,semmirekellők! A ballibsik nem az eszükről híresek!
2016. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 12/13 Időpont 01-03 13:43


Én meg egy fityiszest kérdeztem meg, hogy szerinte a "magyar" szó milyen kezdőbetű. Szerinte mindig nagy. Szerintem meg csak a mondat elején nagy, mert melléknév.

Ezek a jobboldaliak...

2016. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!