Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért közösítik...

A liberálisok miért közösítik ki a másképp gondolkodókat?

Figyelt kérdés

Elvileg a liberalizmus a véleményszabadságról is szólna, gyakorlatban azonban nem így van. Ha valakinek más a véleménye, a liberálisok megpróbálják kiközösíteni, másokkal megutáltatni, a karrierjét tönkretenni. Így történik ez Ákossal is.

Ha valakinek a politikai nézetei miatt teszik tönkre a karrierjét, az nem diktatúra? A mai liberális világban egy (fehér bőrű férfi) embernek már saját véleménye sem lehet?

Kezdem úgy érezni, hogy a kommunizmusban nagyobb szabadság volt, mint most.



2015. dec. 16. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező. Én szeretem a Bon Jovi együttest, aminek az énekeséről az emberek általában tudják, hogy liberális demokrata.


Egyszer egy interjúban megkérdezték tőle, mért nem politizál a színpadon. Azt válaszolta: "azért, mert a republikánusok is vesznek CD-ket".


Szerintem ez nem olyan bonyolult.



Megjegyzem: Ákosnak ettől nem megy tönkre a karrierje. Az a rajongó, aki ettől elfordul tőle, nem volt egy nagy rajongó.

2015. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"A gond az, hogy lassan már ott tartunk, hogy ha nem fogadom el az egyvéleményt, már normális állásom se lehet. "


Ezt meg nem értem. Miért, állásinterjún ilyenekről kérdeztek téged?

2015. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
2015. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22: Nem, de tudod, létezik egy olyan dolog, hogy Facebook. No meg van még kismillió másik hely, ahol utána tudnak nézni az átlagembernek.
2015. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes ember nem az alapján hallgat zenét, hogy az előadónak mi a politikai véleménye. Én nemzeti-konzervatív emberként szeretem pl. a liberális Junkies vagy Üllői Úti Fuck zenéit is. De vajon hány liberális van az országban, aki szereti a Kárpátiát, az Egészséges Fejbőrt vagy az Ismerős Arcokat?
2015. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25 én például szeretem a Kárpátiát, attól, hogy valaki liberális, még szeretheti a hazáját
2016. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#26 Tisztelet a kevés kivételnek, így neked is! :)
2016. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki buta, ha politikai vélemény alapján választ kedvenc előadót. A kérdés az, hogy ezeket a véleményeket tartalmazzák-e a dalszövegek. A fent említett Ákosé illetve a Bon jovié nem. A Kárpátiáé igen. Ahogy Bono, a U2 énekese is hülyén osztja az észt a színpadról, mert az emberek szórakozni mentek oda.
2016. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28 Ez se feltétlenül igaz. Ákosnak jó néhány szövege van, ami tükrözi a világnézetét. A Bon Jovinak nem tudom, tőlük csak pár számot ismerek. Illetve a Kárpátiának is vannak olyan számai, amik nem a hazaszeretetről szólnak.
2016. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Vannak, amik nem arról szólnak. Biztos, de nem azt mondtam, hogy egy darab sincs, hanem, hogy jellegzetesen elő szokott fordulni a dalaikban. Ákos dalait kevésbé ismerem, csak a kérdező említette, ezért mondtam.
2016. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!