Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok jó emberek?

A liberálisok jó emberek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
A liberálisok nemzetünk ellenségei. Aki magyar, nem lehet liberális.
2015. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem, minden reggel kerezstény lányok vérével eszik a műzlijüket.
2015. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Én mérsékelten liberális, keresztény és magyar vagyok. Az hogy jó ember vagyok-e, azt nem az én tisztem eldönteni. Viszont a konzervatívok között több rossz embert találni, ld. Hitler.
2015. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Nmhogy ki a jó az nézőpont kérdése jó az anyád hogy lemészárol a vadló családot hogy enni adjon neked?
2015. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

aztaká.

több rossz embert mint hitler..

anyád..neeeeeeeeeeeeeeeee:D

nezzal van baj hogy ki hol áll hanem azzal hogy az emberek átlag iq-ja 32 körül mözög, tisztelet annak 15 százalék kivételnek

2015. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
de igen aki ma liberálisnak vallja magát, az egy agyhalott gyökér többnyire, tisztelet a kivételnek itt is, mint mindig
2015. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Molyember ***** válasza:
20%

Négyes, neked semmi keresnivalód az interneten. Tanulj meg írni, mert csak hülyét csinálsz magadból. Pedig lehet, hogy az ötleted jó.

Egyébként megválaszolhatatlan a kérdés, mert nem tudjuk, mi a jó. Szerintem a konzervatív ember is lehet jó, annak ellenére, hogy mindenhol ellenséget lát, fogékony a demagógiára, pedig szívesen használja is, nem ritkán kétszínű, és legtöbbször rettenetesen buta. És mivel ez a liberálisokra is ugyanígy igaz, talán nem politikai vélemény alapján kellene különbséget tenni az emberek közt. Persze, ez teljesen lehetetlen, mert kevesen akarják felfogni, hogy a politikai vélemény nem más, mint hit, érzelem, azt pedig nem tudja befolyásolni az ember.

2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Alapjáraton nem lenne gond a liberális eszmékkel, csak mindennek van egy határa. A magyarországi liberálisok eléggé átestek a ló túloldalára, ezért váltanak ki ellenszenvet. Bár ugyan ez igaz a konzervatívokra is. Mindkét eszmének vannak előnyei, hátrányai, és mindkettőnek meg kellene találnia azt a bizonyos mércét.
2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk úgy, hogy nem rossz indulatúak, csak szörnyen naivak, a naivitásukat pedig igyekeznek másokra erőltetni és rossz fontossági sorrenddel rendeldelkeznek.
2015. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Miket beszélsz molyember az mondja hogy nincs helyem a neten aki maga a molyember? Inkább majszolj zoknit finom ecetes pamut. Nem jól töröltem ki a Nem szót és maradt belőle egy Nm.
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!