Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért közösítik...

A liberálisok miért közösítik ki a másképp gondolkodókat?

Figyelt kérdés

Elvileg a liberalizmus a véleményszabadságról is szólna, gyakorlatban azonban nem így van. Ha valakinek más a véleménye, a liberálisok megpróbálják kiközösíteni, másokkal megutáltatni, a karrierjét tönkretenni. Így történik ez Ákossal is.

Ha valakinek a politikai nézetei miatt teszik tönkre a karrierjét, az nem diktatúra? A mai liberális világban egy (fehér bőrű férfi) embernek már saját véleménye sem lehet?

Kezdem úgy érezni, hogy a kommunizmusban nagyobb szabadság volt, mint most.



2015. dec. 16. 17:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%

#10

Úgy látom, hogy pont TE vagy az, akinek rohadt nagy zavar van a fejében.

2015. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
31%
Undorító az egész liberalista banda! Remélem ez az eset inkább megerősíti Ákost és a véleményét is! Eddig is szerettem, de ezek után fel is nézek rá! (Hajdanán karrierista 2 gyerekes anya)
2015. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%
Hát,szerintem a Fidesz az a párt,amely mindenáron meg akarja mondani,hogy ki magyar és ki nem.A Fidesz az a párt, amely folyamatosan ballibsizik,posztkomcsizik (ezzel az "állománnyal",ami náluk van!!!).A Fidesz az a párt,amely 5év kormányzás után(és ez olyan kormányzás,amikor tényleg azt csináltak amit akartak), még mindig az "elmúlt 8 év" klisével jön,ha kellemetlen kérdést kap.Szóval,én rohadtul nem tapasztalom azt,hogy a liberálisok kiközösítik a másként gondolkodókat, szerintem nem is lenne rá esélyük.Sőt,lassan már mérhetetlen lesz az országban a liberálisok(pláne a nyíltan liberálisok) száma.
2015. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%

Igen, liberálisok kiközösítenek. Ezért van az, ha esetleg romákat, homoszexuálisokat vagy bevándorlókat védek egy vitában mindenféle mocsokságot vágnak a fejemhez, akár még fizikai támadás is érhet.

Nem tudom, hol élsz Te. Bár olyan világot élnénk, amit Te leírsz...

2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%
12-es bocsi beletapostam a kis liberálisok által "üldözött" lelkedbe? :-)
2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Andizsuzsi ***** válasza:
21%

"gond az, hogy lassan már ott tartunk, hogy ha nem fogadom el az egyvéleményt, már normális állásom se lehet"


Ne zavarjon, hogy Ákos épp az "egyvéleményt" képviseli. A véleményét még egy szponzor is elmondhatja. Ákos meg gondolom felmérte, hogy a véleményének súlya van, és vállalja is a következményeit. Vagy szerinted a véleményszabadság nem kétoldalú dolog?

2015. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
35%
Mert ez már nem liberalizmus, hanem ahogy egy előttem szóló kitűnően megfogalmazta, liberálfasizmus. A jelenlegi rendszer körülbelül úgy viszonyul a liberalizmushoz, mint a kommunizmus a szociáldemokráciához, vagy a nácizmus a nacionalizmushoz.
2015. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
Mert a hangzatos dumáik ellenére diktatúrát akarnának ahol csak addig tart a szólásszabi ameddig akarnák.
2015. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi okod aggódni.A magyar liberálisok zöme,már rég nyugaton van.Igaz,egyre több nemzeti-keresztény érzelmű is.
2015. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9: Szerintem a szó önmagában is magától értetődő. Bár nyilván nem így alkalmazzák a mai világban. Szóval szerinted mi a szólás- és véleménynyilvánítási szabadság?
2015. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!