Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor beszéde ennyire...

Orbán Viktor beszéde ennyire fontos? Ezért kell ezt több tv-n élőbe adni?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a TV-t (ugye a kormányunk jóvoltából) az 1-es az M1 lett. Orbán Viktor élőben. Megyek tovább HírTV Orbán Viktor élőben. Zarándoklok tovább ATV Orbán Viktorral, megyek még...EchoTV Orbán Viktorral. Tényleg ennyire fontos a kongresszusi beszéde?
2015. dec. 13. 16:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, az volt a baj, hogy nem a Film+-t, vagy az HBO-t, vagy az AXN-t kapcsoltad be, vagy valami ismeretterjesztőt, azokon biztos nem volt a beszéd. Én például azt néztem valahol, hogy Kanadában van fagyasztott joghurt, ami a fagyi egy könnyedebb, egészségesebb változata, számtalan ízben, kár hogy nálunk nincs.
2015. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

# 21:


"Én például azt néztem valahol, hogy Kanadában van fagyasztott joghurt, ami a fagyi egy könnyedebb, egészségesebb változata, számtalan ízben, kár hogy nálunk nincs."


[link]

2015. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

# 17/22 Időpont ma 17:49


Azt kérdezted mi volt fontosabb vitya pofázásánál, nem pedig azt, hogy "[...] vasárnap délután egy hírcsatornának mit kellett volna közvetíteni, milyen Magyarország életét meghatározó esemény történt, amiről lemaradtunk a mocskos Orbán miatt?"


Én pedig válaszoltam, hogy bármi más fontosabb volt, ide értve a reggeli kávé okozta székletürítésemet is. Na, persze azt ne közvetítse a közmé... propagandacsatorna, mert még a végén emelkedne a színvonal :-D


A második kérdésedre a válasz az, hogy nyugodtan lemehetett volna a Szomszédok 274. része sokadszor, nem veszített volna senki semmit.

2015. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

# 23:


Általában a hírcsatornák nem a te székletürítésed meg a Szomszédok ismétlését szokták sugározni. Tehát értelmes választ te sem tudsz adni, hogy mi volt ma délután a legfontosabb belföldi esemény, amiről tudosítaniuk kellett volna a hírcsatornáknak.

2015. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az a ti bajotok ha nem ismeritek a távirányítót, meg az internetet is csak hülyeségeitekkel szennyezitek. :D


(Én pl. nem is tévézek, hanem az éteren megnézek inkább valamit, mondjuk legyen film, egyéb).

2015. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

# 24/25 Időpont ma 19:47


Most döntsük már el hogy hírcsatornáról, vagy a fideszTV-ről beszélünk, mert a kettő együtt nem megy. De látszik, hogy nem fogtad fel amit mondok, se a többi narancsködös :-D Szövegértelmezés egyes pubi.

2015. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Te 69%-os, húzz már a jó retkes fenébe :D Mégis mit adjon szerinted egy hírcsatorna?

A) A miniszterelnök beszédét.

B) Kispanda született a Kukutyini macióvodában.

C) A székelésedet.

D) Szilvásbuka.


Ha gondolod megfelezhetjük, vagy szeretnél felhívni valakit?

2015. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

# 27/27 Időpont tegnap 23:57


Igazából ha a székletemet feliratoznák, nem sok különbséget lehetne találni köze vitya pofázása közt. :-) PropagandaTV meg propagandát ad, ezen eddig sem vesztünk össze. Most az, hogy amilyen hülyék vagytok, még nézitek is, az már ne az én hibám legyen :-D


De amúgyis maga vityatyaúristen mondta, hogy azt nézzük amit tesz, nem amit mond. Akkor meg, miért is kell közvetíteni amit mond? :-)


(Nem, Nap-Keltét sem néztem, bár ez nem hiszem, hogy eljut valaha a tudatodig.)

2015. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Te agyirokkant... egyrészt ott a távirányító. Másrészt meg nem tudom ki a jó fene néz még egyáltalán tv-t, aki be tudja kapcsolni a számítógépét. 5-6 éve nem néztem tv-t, maximum kocsmában meccset, nincs is tv-m.
2015. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!