Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor beszéde ennyire...

Orbán Viktor beszéde ennyire fontos? Ezért kell ezt több tv-n élőbe adni?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a TV-t (ugye a kormányunk jóvoltából) az 1-es az M1 lett. Orbán Viktor élőben. Megyek tovább HírTV Orbán Viktor élőben. Zarándoklok tovább ATV Orbán Viktorral, megyek még...EchoTV Orbán Viktorral. Tényleg ennyire fontos a kongresszusi beszéde?
2015. dec. 13. 16:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Az M1-et csak a hígagyúak és a nyugdíjasok nézik, akiknek már amúgy is mindegy. A HírTV-n meg megint csak ezek lógnak.


Szóval nekem ez nem olyan felháborító.

2015. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Most komolyan ott tartunk, hogy attól mert az M1 van a csatornalistában az első helyen, akkor nem tudsz mást nézni, vagy éppen kötelező rákapcsolni?


Nekem minden készülékem (STB, tévé) tetszőleges csatornán kapcsol be, és a csatornasorrend is módosítható (kábeles Digi). De még a leghülyébb szolgáltatói boxokon is van kedvencek lista, ahová be tudod menteni azokat a csatornákat, amiket szívesen nézel, tetszőleges sorrendben, így nem kell az M1-re kapcsolni.

2015. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

"Szóval neked a legfontosabb esemény ez így vasárnap?"


Ha ma délután ha nem Orbán beszéde, akkor mi volt a legfontosabb esemény Magyarországon?

2015. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Te most nem azé', de egy ilyen beszéd a miniszterelnöktől a belpolitikában mindig fontos, te meg azon vagy felháborodva, hogy négy, szinte kizárólag belpolitikával foglalkozó tévé ezt adja? Kajak, idiótaság tényleg, én meg múltkor benyomtam a Sport TV-t aztán foci ment, a pofám beszakad!
2015. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#7: Itt van az ECHOTV-n leadott OV beszéd teljes terjedelméében (ECHOTV hivatalos youtube oldalára tették fel):

[link]

2015. dec. 13. 17:44
 16/29 anonim ***** válasza:
10%

# 13/14 Időpont ma 17:26


Bármi más. :-)

2015. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

# 16:


Tehát példát te sem tudsz mondani, sem a lepontozó prolik.


De tényleg engem érdekelne, hogy ha már 0% válaszom és rosszul gondolom, akkor megmondanátok, hogy vasárnap délután egy hírcsatornának mit kellett volna közvetíteni, milyen Magyarország életét meghatározó esemény történt, amiről lemaradtunk a mocskos Orbán miatt?

2015. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező nekem 80-90 csatornám van gyanítom neked sem az a négy. Akkor most mit vered itt magad nem tartanak pisztolyt a halántékodhoz hogy nézd nem? Ne fárassz már itt hülyeségekkel vagy elromlott a távirányító? Úgy csinálsz ne haragudj mint ha kényszerítene valaki hogy nézd. Ha meg útálod és mégis nézed az már beteges azt hiszem mazoizmus. Remélem közben nem csapkodod a hátad korbáccsal.
2015. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Miért mondjon egy csatorna a közvetítésről, ha a közönség egy része ezért átkapcsolna, a másik csatornára, és utána elfelejtene visszakapcsolni.

Így van jó pár perc "ingyen műsoridő" és utána 1-2 óra "szakértői" elemzés. Az délutáni blokk jelentős része kész is.

2015. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
Végülis ezek hírcsatornák.Tehát az ország jelenlegi miniszterelnökének beszéde persze,hogy fontos nekik,illik a profiljukba.Az államiak,kormánypártiak,nyilván azért adják,hogy "körbenyalhassák",az ellenzékiek meg azért,hogy "ízekre szedjék".
2015. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!