Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hiányozna neked az...

Mennyire hiányozna neked az RTL klub és a TV2?

Figyelt kérdés

Mit szólsz ahhoz, hogy a jobbik beakarja záratni e két szennycsatornát?

Forrás: [link]


De miért nem kérdezi meg senki azt, hogy miért akarja bezáratni?


2010. márc. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Nekem sem hiányozna sem az RTL KLUB, sem pedig a TV2. Színvonaltalan gagyi műsoraik vannak, a hírekről nem is beszélve. De remélem megoldják, hogy valamelyik másik magyar adó leadja a BL meccseket :)
2010. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

37%-os

Én meg most mondom, hogy senkit sem érdekelsz. Csak te vagy itt az egyetlen ilyen elmeháborodott liberális emberke, aki idetévedt. A többség már szerencsére tisztán lát!

2010. márc. 22. 20:09
 43/66 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire sem hiányozna. A frekvenciáikat úgyis eladják, és indul két új csatorna, valószínűleg a jelenlegiek embereinek többségét is átveszik, csak a vezetőség lesz új.
2010. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Te jó ég...

Most elhiszi valaki, hogy BE LEHET ZÁRNI egy televíziót? Pláne egy ilyen televíziót? Ne látszódjunk már ennyire hülyének. Csak fogja és átviszi a székhelyét Romániába (és ott fog adózni), aztán utána ugyanúgy sugároz Magyarországra is - akár a meglévő infrastruktúrával. És máris megszüntettük Magyarországon az RTL Klubot!! Hú de jók vagyunk. Az, hogy a kábelszolgáltatók EL FOGJÁK OSZTANI, az már más kérdés.

Akkor mit is értünk el? Semmit. De van egy jó nagy lufi, amelyet jó nagyra lehet felfújni.


Az RTL Klub és a TV2 NEM FOG megszűnni, hiszen kb. egy pillanat alatt keres olyan székhelyet, ahol a működése legitim. Műholdtranszpondert is bérelhet bármikor. Ezt sem tudja egy politika sem megakadályozni... Akkor miről is beszélt Vona vagy akárki más? HOGY szünteti meg a tévét???

2010. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

Hidd el, elfogják érni.

Én sem tudom, hogy miként pontosan, de elfogják. Ez a lényeg!

2010. márc. 22. 20:16
 46/66 anonim ***** válasza:

"Tisztelt 30%-os úrnak üzenném, hogy amit a két csatorna művel 13éve, az példátlan. Meg kell őket szüntetni és kész!"


És ezt te/ti mondjátok? Annak a több millió embernek a véleménye nem számít, aki nézi őket?

2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Dehogy fogják :D
2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
A következő meg a kijárási tilalom, meg az újságok, rádiók cenzúrázása lenne? Hagyjuk már, ez már nem a kommunizmus...
2010. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Én például azt írtam, hogy nekem egyik sem hiányozna, már csak amiatt a selejtes és bóvli trend miatt sem, amit ez a két adó közvetít. A helyükön megférne még néhány történelemcsatorna, hiszen a jónép nagy hányada hihetetlenül sötét történelemből és egyéb dolgokból is (viselkedés, kultúra).
2010. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

Szerinted a magyar embereknek annyi az igénye, hogy azt nézzék, hogy győzikének a lánya a hugyban vagy a szarban csúszkál?


Nem hinném.

Nem azért nézik ezt mert ezt szeretnék, hanem mert nincs más. A másik, hogy az ilyen negatív dolgok mindig is vonzották a figyelmet. (ez pszichológia)

pl: mikor látsz tőled 25m-e egy kis verekedést megnézed nem?

Meg ráadásul a reklámbevételeikből nem is adóznak.

2010. márc. 22. 20:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!