Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hiányozna neked az...

Mennyire hiányozna neked az RTL klub és a TV2?

Figyelt kérdés

Mit szólsz ahhoz, hogy a jobbik beakarja záratni e két szennycsatornát?

Forrás: [link]


De miért nem kérdezi meg senki azt, hogy miért akarja bezáratni?


2010. márc. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
59%

én bár szégyenlem, de bköztöt sajnálnám, de amúgy nem hiányozna. ha leadnak este valami rendes filmet ami véresebb, akkor már kivágják a felét cenzúra szempontból (ott tudnak cenzúrázni, de amikor a melleket meg seggeket kell, akkor már nem annyira fontos)


így ezek a filmek nézhetetlenek.

2010. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzona egyik szenny csatorna sem, viszont ne makarja megszűntetni senki, maximum egy-két műsort likvidálni. (Maunika só, Győzike só és társai)
2010. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Fekete Pákó is köszöni, szépen megél itt nálunk a didis dalokból.
2010. márc. 22. 19:32
 14/66 anonim ***** válasza:
Dr house barátok közt mentalista:(:'(
2010. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

diktatúra és demokrácia között nem olyan szakadék van, hogy egyik fehér, a másik fekete.


demokráciában is vannak törvények, vannak szabályok. a kormány nem téged mint nézőt korlátozna le a jogaidban, hanem a szolgáltatót a tv csatornát jelenleg. aki pedig a médiában akar ténykedni, annak vállalnia kell a felelősséget is, tudod pókember: nagy hatalom nagy felelősséggel jár. én nem érzem, hogy az rtl klubnak vagy tv2-nek lenne felelősségtudata. kereskedelmik, a pénzre utaznak.

2010. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
Született feleségek :(
2010. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak az fáj, h a Budapest TV-t leszedte egy csomó kábelszolgáltató, az az egyetlen jó csatorna BP tv forvööööööör a többi sz@r !! de sebaj....addig nézem a Zenit TV-t !!
2010. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem hiányozna. Nem is nézem őket, undoírító, ami megy ezeken az adókon. Talán a híradó és egy két jó film, ami értelmes és nézhető.
2010. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy tévés, de azért hiányozna. Amit nézek nézek, és nekem is az esti műsorok azokat nem akarom,hogy ne legyen.


És maga az elv, hogy diktatórikusan bezáratják, és ahogyan Vona nyilatkozott, hogy ... csinálnak a tv székházakkal azért kérem már nem háborúban vagyunk. Na de azért kérem szépen.

Már nem emlékszem szó szerint, hogyan is volt a híradóban, de azért durva volt.

2010. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
Van, aki(k)nek hiányoznának, ugyanis nagy a nézettségük. Most azoknak legyen rossz, mert egy párt úgy gondolja, hogy nem idevalók? Hát akkor ne tessék nézni. Mi ez, ha nem az emberek véleményének teljes semmibe vétele?
2010. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!