Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hiányozna neked az...

Mennyire hiányozna neked az RTL klub és a TV2?

Figyelt kérdés

Mit szólsz ahhoz, hogy a jobbik beakarja záratni e két szennycsatornát?

Forrás: [link]


De miért nem kérdezi meg senki azt, hogy miért akarja bezáratni?


2010. márc. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna, régen néztem a Doctor House-t, de mióta egyszer levették a műsorról nem kezdtem el újra. Talán ha értelmes csatornákká változtatnák őket, nézném is.
2010. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Itt nem cenzúráról van szó, egyszerűen vannak szabályok amiket ez a két csatorna nem tartott be, normális országban rég megszűntek volna, csak az ORTT megelégszik a pénzbüntetésekkel, esetleg elsötétik az adást egy két órára...
2010. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim válasza:
semennyire
2010. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire hiányozna. Mostanában egyre többször gondolom azt, hogy az ember feleslegesen fecsérli el az idejét a sorozatokkal/TV nézéssel és az alvással. Helyette sokkal értelmesebb dolgokat is lehetne csinálni.


Vannak ugyan jó sorozatok mindkét csatornán, de az máshol is van, máshonnan is meg tudod nézni, ha meg akarod.

Kultúrműsor nagyon kevés van (vasárnap dél körül van egy kis 2Testőr, néha egy-egy főzős, napló, 21.század), de ami értelmes lenne, azt mindig éjfélre rakják.

Az is kezd unalmassá válni, hogy 20-adjára vetítik ugyanazokat a filmeket 10 reklámszünettel.


Nekem csak az alapcsatornák vannak bekötve(MTV 1,2, Tv2, Rtl klub, Duna, Echo Tv), de amikor a nővéreméknál vagyunk és be van kapcsolva a TV, akkor néhány csatornán vannak olyanok, amelyek érdekesek, tanulhat belőle a felnőtt és a gyerek is, tehát hasznosak. (Discovery Traveling)

2010. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
19:53: A főzős műsorok az kultúr műsorok? XD Na ne már.
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Nem is nézem őket, max híradó. filmet netről töltök le, de ha tv Investigation Discovery, vagy sima Discovery. És hbo.
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
27%
A témanyító egy kultúrsznob barom.Vagy inkább annak akar látszani.Kiváncsi lennék mikor járt utoljára színházba vagy könyvtárba.
2010. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
A 37%-od elárul mindent!
2010. márc. 22. 20:02
 39/66 anonim ***** válasza:

Semennyire, nem nézek tv-t, nincs is:D

Max az AXN Sci-Fit néha, ha úgy adódik..

2010. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Pont tegnap írtam,hogy a mentálisan sérült jobbikosokat érdeklik itt a százalékok.Arra mennek el ha lepontozzák azokat akik okkal nézik őket szellemileg alsóbbrendűeknek.Mint ahogy én téged.
2010. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!