Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak van bármilyen...

A Jobbiknak van bármilyen meleg-ellenes terve?

Figyelt kérdés
A szélsőséges eszméi miatt nem lepődnék meg, de kíváncsi vagyok erre kifejezetten, mert mintha valahol hallottam volna ilyesmit.
2010. márc. 21. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Na betiltani pedig jogállamban ilyet végleg nem lehet itt a nagy EU-s elvek mellett, szóval akármelyik szavadat nézem, csak melléfogást, ellentmondást látok benne.

"


Ha a gárdisták békés ülődemonstrációját szét lehetett veretni a rohamrendőrökkel, akkor az undort és megbotránkozást kiváltó deviáns felvonulást is fel kéne oszlatni. Egyszerűen vicc, hogy ezek miatt le kell zárni a fél fővárost.

2010. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyilas karszalagban kinyitják az ablakot....

Te egészen normális vagy? :D

2010. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

NEM!

Nincs semmilyen meleg ellenes terve

2010. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na betiltani pedig jogállamban ilyet végleg nem lehet itt a nagy EU-s elvek mellett, szóval akármelyik szavadat nézem, csak melléfogást, ellentmondást látok benne.


Mi abban az Eu s elv hogy a többség ellenében, támogatni kell egy kisebbség rendezvényeit?


Te liberális vagy demokrata, vagy diktátor típus?

Mi az hogy a 2% majd megmondja hogy szerinte mi a helyes!

Vagy mi a fejlődés! A te felfogásod egyszerűen felháborít! Jó hogy a társadalom nagy részét ki nem telepíted, csak hogy a szűk meleg kisebbségnek jó legyen!

Hol láttál még hasonlót? Várják ki a homokosok hogy lassan változzon a társadalom, és ne akarja már rákényszeríteni a társadalom javát hogy bulizzon velük ha nem akar. Ha valamely homárnak kevés ez a szabadság ami elvárható a jelenkori magyar társadalomtól, akkor menjen oda ami neki megfelel, és ne a társadalom legyen már a hibás hogy a devianciát nem csak elnézi, hanem még szeresse is!

2010. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

12:21

Figyelj, olyan sok mindent írnék én erre Neked, de már ott elakadok, hogy 1980-as kiadású szociológia, pszichológia könyvek sem sorolják a homosexualitást a devianciák közé, tehát egyszerűen nem érv amit ki akarsz fejteni, pedig próbáltam megérteni. Azt értem, hogy itt valamiért baromi lassan megy minden változás, és mi még mindig tán el se indultunk, vagy alig.


Bár van egy másik oldala is az éremnek, azt meg a mai fiatalokon látom, hogy tizen-huszon éves generáció nagy része már jóval nyitottabb ezzel kapcsolatban és mindenkinél akad egy-egy meleg haver, ismerős. Én nagyrészt fiatalokkal foglalkozom, pontosan tudom mi jár az agyacskájukban, és örömmel tapasztalom, hogy pl a meleg osztálytársával is az egyik legnagyobb heterónak tartott nőcsábász srác teljesen természetesen haverkodik, sőt megvédi ha valaki szólni mer ellene. Tehát jelen van egy ilyen mentalitás is szerencsére, csak még mindig nem elég mértékben.

Magyar emberekből úgy alapvetően hiányzik a tolerancia sajnos, amit pszichológiai megerősítéssel ugye egyenes arányban említenek az intelligencia meglétével, na ennek arányát látom javulni azért, de ahogy mondtad, iszonyú lassan.


Azt viszont nem értem:

Tehát egyúttal haladjunk meg fejlődjünk meg zárkózzunk már fel (főúleg agyilag), de ugyan akkor képes lennél betiltani olyan dolgot, amit a világ bármely részén teljesen természetes módon kezelnek? Szted mi lenne erre a nemzetközi reakció? Így értettem, hogy ez abszolút elképzelhetetlen a mai Európában (állítólag az vagyunk, még ha sok tekintetben nem is látszik).

2010. márc. 21. 13:10
 16/17 A kérdező kommentje:

"""""Mi abban az Eu s elv hogy a többség ellenében, támogatni kell egy kisebbség rendezvényeit? """"""""


--Természetesen IGEN, nem is jelentéktelen kisebbség, és akkor nézzük fordítva: miért is kellene betiltani? (pedig mint mondtam, nekem se tetszik)


"""""Te liberális vagy demokrata, vagy diktátor típus? """""


Én ultraliberális vagyok természetesen, ha már rákérdeztél (bármiféle politikai színeezt nélküli gondolkodásmódot értek ez alatt)

2010. márc. 22. 11:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabadna elmondjam , belső információ de mégiscsak megteszem, van mellegellenes terve a Jobbiknak, éspedig: JÉGKOCKA
2010. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!