Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak van bármilyen...

A Jobbiknak van bármilyen meleg-ellenes terve?

Figyelt kérdés
A szélsőséges eszméi miatt nem lepődnék meg, de kíváncsi vagyok erre kifejezetten, mert mintha valahol hallottam volna ilyesmit.
2010. márc. 21. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Remélem nincs,végre itt a jó idő már alig vártam.
2010. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hülye ....... :)


Kicsit más értelemben gondoltam a kérdést

2010. márc. 21. 10:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Szélsőséges eszme? Mintha olvastál volna? A 168 órában?


Mitől szélsőséges?


Semmilyen terve nincs, egyszerűen a társadalom többségének a befogadóképességére akarja bízni, hogy mi fér bele a közízlésbe! Természetesen nem lemondva a kisebbségi jogaik megtartása mellett, kívánja pontosan szabályozni a kérdéseket. A mi biztosan látszik, nem akar beleszólni a nemi identitásba, viszont nem akar közízlést sértő meleg prostituált felvonulásokat sem.

2010. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Földalatt fogjuk csinálni, de nem lesz nagyon durva.
2010. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

Szélsőséges eszme, menten beszarok.

Szélsőséges az időjárás... nem a Jobbik.

2010. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként meg vulkánba dobják a melegeket, a melegfrontokkal együtt. Magyarán mondva nem lesznek melegek + nem lesz ez az iszonyatos hőség nyáron.
2010. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

10:52-es

Na ne poénkodj, én komolynak szántam.


De reagálva arra ami kiszúrta a szemem, na most annak ELLENÉRE, hogy én sem tartom helyesnek a melegfelvonulásokat magyar körülmények között (!!!), azért mindenképpen nagyon érdekes jelenség, hogy ez a világ nagyjából bármelyik táján egy amolyan népünnepély mindig (éppen legutóbb Ausztráliából jöttek hírek, képek), na addig csakis nálunk fullad ez mindig botrányokba.


Erre tudsz válaszolni, miért van ez így? Bárhol melegek a hetero haverkjaikkal együtt buliznak, jól elvannak, nálunk meg megy az anyázás. Szted normális ez?


Mellesleg meg a közízlést hagyjuk sztem, filozófiai kérdésekbe ne menjünk bele, ez most nem az a téma.

2010. márc. 21. 11:15
 8/17 A kérdező kommentje:

Ráadásul még téves úton is jársz sztem, mert ha úgymond a birka többségre bíztak volna és bíznának ma is sok dolgot, na annak aztán lenne szép eredménye ...

Főleg nem az értelmiségi elit található meg a nagy többségben, tehát egyszerűbben mondva, ne a szerényebb IQ-jú 98 % útján akarjunk már járni, ha egyszer jelen van 2% értelem is. Lehet h jobban járnánk, ha mégis tán az értelemé lenne az irányító szerep.

Ezt kár tagadni, ismét ténykérdés, mindig is így volt, mindig is így lesz.


Na betiltani pedig jogállamban ilyet végleg nem lehet itt a nagy EU-s elvek mellett, szóval akármelyik szavadat nézem, csak melléfogást, ellentmondást látok benne.

2010. márc. 21. 11:20
 9/17 A kérdező kommentje:

10:54

Te pedig ezt kifejthetnéd !

2010. márc. 21. 11:20
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos nincs buz.iellenes stratégiájuk. Azért nincs, mert a Jobbik demokrata. Nekem van egy bu.zi ismerősöm, mondanom sem kell, rohadtul irritáló. Úgy viselkedik, hogy az még nőnek is túl gusztustalan lenne.
2010. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!