Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ma olyan magyar parlamenti...

Van ma olyan magyar parlamenti párt, aminek a szavazói körében az alábbi gondolatok népszerűnek mondhatóak?

Figyelt kérdés

(mielőtt valaki esetleg törölné kívánná, had jegyezzem meg, ezek nem az én gondolataim és nem állítom, hogy akármilyen mértékben egyet értenék vagy nem értenék egyet velük, nem uszítani kínánok, csupán érdekel mások világképe, ennyi)


- az iszlám állam nem iszlamista, hanem cionista csoport

- Jézus nem volt izraelita

- az ószövetség Istene nem azonos az újszövetségével

- nem voltak gázkamrák

- az Izraelben történő merényletek némiképpen jogosak, érthetőek, nem úgy mint amelyek nem-zsidók ellen történnek Európában

- a kommunizmus alatt végbemenő szörnyűségekért elsősorban a cionisták vonhatóak felelőségre, az orosz nép a magyarhoz hasonlóan áldozat volt


2015. nov. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik ez a parlamenti párt,kedves Kérdező?
2015. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, fogalmam sincs, sajnos nem igazán vagyok otthon a hazai politikában, éppen ezért tettem fel a kérdést.
2015. nov. 23. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!