Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fieszesek válaszoltok erre?

Fieszesek válaszoltok erre?

Figyelt kérdés

Miért szavaztok a Fideszre?


Nem látjátok ezeket?


-öszödi beszéd után nem állt a párt a nép mellé, nem döntötte meg a kormányt a Haza érdekében

-csak mindig az mszp-t szidják, mást nem tudnak

-Liszaboni szerződés

-önkormányzati sikkasztások

-manipulálás, hír tv, meg sarkitások, elhellgatások

-Orbán nem ellenkezett mikor az Mszp felajánlotta h visszalép a Fidesz javára a Jobbik ellen

-titkosítás mgszavazása

.............


Ezek a dolgok nem rántják le a leplet a Fideszről, nálatok?

Nem verte ki nálatok a biztosítékot?

Csak kérdem, nem provokálni akarok?


2010. márc. 20. 22:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%

-azt mondod nem döntötték meg a kormányt, a kormányokat nem döntögetik, nem lenin szobor az, legalábbis demokratikus alkotmányos rendszerben , ami úgy látszik a jobbik csak mintegy ajánlott játékszabálynak tűnik, na pl ezért szavazok fideszre,

-mások meg csak az mszp-t fideszt szidják , mást nem tudnak


és nem azért nem veri ki a biztosítékot mert mindenki a maga nézőpontjából látja a dolgokat, az én néző pontomból üres beszéd az egész jobbik féle program, aki ezt nem így látja annak biztos nagyon tetszik hogy egy csapásra mindenki börtönbe kerül, de attól még nem lesz nekem jobb

2010. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
45%
De ha nem kerül börtönbe, és a nomenklatúra működik tovább, akkor nem csak neked hanem az egész országnak nem lesz jobb még 100 év múlva sem. A Fidesz meg nem tehet semmit igazán, mert az arányokat kellene megváltoztatni, a munka és a tőke érték visszaosztásában, de mivel dkg ra meg van véve a Fidesz csak maszatolás lesz és nem változás!
2010. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

22.50.Te vagy a tanulatlan,mert csak a Kuruc-infóból ismered a történelmet.A Horthy-korszakban csak az arisztokratáknak,nagytőkéseknek volt jobb sora,mint máshoil Európában.A középosztály tűrhetően ,de nem jól élt,a paraszt meg a munkás viszont nyomorban.Tapasztalatból tudom,mert apám is kisiparos volt,és ismertem tanárokat,mérnököket is,akik nem éltek nagylábon.

Nem szavazok a Fideszre sem,mert csak a gazdagokat támogatja,de inkább rájuk,mint a Jobbikra,mert még mindig többet tudnak tenni az országért,mint a szép szólamokat hangoztató Vona.

2010. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
49%
Igazából ha mmár jobb oldal FIDESZ.Nekem egy olyan nő ne dirigáljon aki egy bűnöző nevét nyomja a pólójára és úgy megy az európai parlamentbe.Jogászként.NA innentől pártoltam el a Jobbiktól.
2010. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%
Jobbikos vagyok, de megkérlek ne szidjátok a Fideszeseket, ugyanolyan magyarok mint mi, sohasem késő felébredni, a Jobbikosok között is gondolom sok olyan van aki nemrég kapott észhez, hogy talán ez egy soha vissza nem térő alkalom.HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
2010. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Én azért, mert a kisebbik szarba akarok belelépni, és nem nyakig belesüllyedni mint legutóbb.
2010. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Oké , hogy elmondtátok, hogy miért a Fideszre, DE a kérdés az volt, nem látjátok amiket a Fidesz tesz?

Meg h a nagy tőkét támogatja? Meg h taktikázik, hogy ne mondjon semmi olyat pl program amit számon lehet rajta kérni.


Nem látjátok h Mszp=Fidesz??!!!


Ott van pl az önkormányzati lopások!


Vagy ilyenkor behunyjátok a szemeteket? Hogy hogy nem zavarnak ezek a dolgok titeket???


Hogy hülyére vesznek benneteket, meg eladják a fejetek felől az országot?!

2010. márc. 21. 00:01
 19/36 anonim ***** válasza:
23:39! ne pakold már be mindenhova ezt a linket!Mindenki elolvassa az alatta levő kommenteket, így az egész inkább égő, mint meggyőző!!!
2010. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"A nyilas idők az 90% Horthy kormányzósága alá esett. "


Nem rossz a hozzászólásod, de ez a sor ne állja meg a helyét! Nézzük: a németek 1944 márciusában szállták meg Magyarországot, Horthyék kiugrási kísérlete miatt. A nyilasok 1944. október 15-én kerültek hatalomra (ekkor Horthy lemondott), és ez Magyarország szovjetek általi megszállásáig állt fent. A hatalom nem volt szilárd, az ország háborúban állt, és fokozatosan szállták meg az oroszok. Végül a Szálasi kormány áttette székhelyét Kőszegre (miután Bp. elesett), aztán jött az összeomlás. Horthy és a nyilasok közt komoly ellentétek voltak.

2010. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!