Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok rá, ha nálatok...

Szavaznátok rá, ha nálatok indulna?

Figyelt kérdés

Most hallottam a hírekben, az a idős gazda, aki áramot vezetett a kerítésébe,és meghalt az uborkatolvaj, indul a választásokon.

Összeszedte a szükséges mennyiségű ajánlószelvényt, leadta, és elfogadták, tehát képviselő jelölt.

VÉLEMÉNYEK?


2010. márc. 18. 10:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11:58 ja és még valami, a gyermeked éjjel mit keresne a szomszéd kertjébe? ezt is elmagyarázhatod...
2010. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Most akkor tegyétek a tűzbe a kezeteket az öregért,hogy egyszer sem felejtette el kikapcsolni reggel azt a roh@dt kapcsolót.Mondom,csak szerencséje volt,hogy nem a saját unokáját ütötte agyon,vagy nem az asszonyt amikor uborkáért ment az ubisalihoz.

Sajnálom,én továbbra sem látok semmi hőstettet az áramos elgondolásában...

Mellesleg normális ítélőképességű emberek ilyet nem csinálnak,valami gubanc van a fejében az biztos.

A cselekedete gondatlan veszélyeztetés akkor is,ha senkit nem ráz meg az áram.Ugyanis mindenképpen veszélyes áramot vezetni a kertben egy drótba.

Ha ő képviselő lehet akkor én meg a Stadler Józsi bácsit akarom pénzügyminiszternek.

2010. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Persze, mert a normális ember nem védi meg magát és az értékeit, sajnos ez a normális most, ezért csinálhatnak bármit a cigányok velünk! Magyar virtus? Magyarok akiktől Európa rettegett? hova lettünk? mikor meg arra sem vagyunk képesek, hogy saját magunkat megvédjük, és ha véletlen így teszünk, ellenünk fordul a "békés többség"...
2010. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ez a baj,nem láttok tovább az orrotoknál,ha cigány is van a történetben.Írtam én valahol cigányról??!

Én arról írtam,hogy saját magára,és a családjára nézve is veszélyeset csinált!Na ezért érdemeli meg a büntetést.De ha cigány is van a képben?Hát akkor csináljunk belőle egyenesen nemzeti hőst!!

Én speciel soha nem engedném a férjemnek,hogy ránk nézve is veszélyeset csináljon a kertünkben.

2010. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit?Tegyetek ki,nagyokosok minannyian egy kapcsolóval ellátott drótot térdmagasságban az udvarotokban,vezessetek bele áramot,aztán kapcsolgassátok ki-be.

Biztos jó móka lesz egy darabig!!

2010. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

"Most komolyan..Annyira összeroppant a történtektől,hogy indul a választásokon...

Szenilis,vén,zsarnokoskodó bolond!

Elég lett volna egy kutyát elengednie...."


Ne viccelj! A kutyát lehet hogy túlélte volna az ork..

2010. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12:48 akkor lopják a te uborkád!
2010. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bizony túlélte volna,és az öregnek sem kellene öregségére,halált okozó gondatlan veszélyeztetésért börtönbe vonulnia.Nyugodtam maradhatott volna otthon uborkát kapálni nyugdíjas éveiben....
2010. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"11:58 ja és még valami, a gyermeked éjjel mit keresne a szomszéd kertjébe? ezt is elmagyarázhatod..."


Nappal mit keresne? Én sem mászkáltam át gyermekkoromba és más sem hozzánk. Ha labda átment és át akartam mászni anyám azt mondta meg ne próbáld! Szólunk Katinéninek és majd visszaadja, addig meg játssz mással!

2010. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

"De ha cigány is van a képben?Hát akkor csináljunk belőle egyenesen nemzeti hőst!! "


Mért szerinted nem az? Leirtott egy orkot, nem vágod?

2010. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!