Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok rá, ha nálatok...

Szavaznátok rá, ha nálatok indulna?

Figyelt kérdés

Most hallottam a hírekben, az a idős gazda, aki áramot vezetett a kerítésébe,és meghalt az uborkatolvaj, indul a választásokon.

Összeszedte a szükséges mennyiségű ajánlószelvényt, leadta, és elfogadták, tehát képviselő jelölt.

VÉLEMÉNYEK?


2010. márc. 18. 10:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem hallottam erről, de ha igaz gondolom a mentelmi jog miatt. nem?
2010. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaznék rá, mert semmi köze a politikához.

De jogosnak tartom amit tett! Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ha a kerítésemen belül nem akarok látni tolvajokat, és védekezem, táblát is elhelyezek ami a veszélyre figyelmeztet és hogy ez magánterület. Akkor mi a baj?

Tényleg a bűnözőket védi a törvény? Nem az utcát aknázta teli az öreg titokba. Hanem a házát, a telkét, a saját életét védte, amire fel is hívta a figyelmet.

Normális ember, nem mászkál át más telkére, nem mászik át más kerítésén, mert van erkölcse!

2010. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, úgy látom, amit félre lehet érteni, általában félre is értitek.Biztos vagyok benne, eszébe nem jutott a mentelmi jog a kisöregnek.Dolgozik az igazságérzete, ez inspirálta.Szerintem.
2010. márc. 18. 10:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs én nem bántani akartam csak nem ismerek több részletet.
2010. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%

Hát nem tudom,mi másztunk át gyerekkorunkban a szomszéd bácsi kertjébe,mert berúgtuk a labdát.Szólni nem akartunk neki,mert késsel szétvágta,ahelyett,hogy visszaadta volna.Nem lopni mentünk,de meglepődtünk volna,ha megráz a 220....

Ő is csak a magánterületét védte volna,igaz?

Nem szavaznék rá,mert felelőtlen volt.Nem tanította meg a kerítésének,hogy csak a cigányokat kell megráznia....

Pusztán,csak szerencséje volt,hogy most ezzel a "nemes" cselekedettel védekezhet.

2010. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Én szavaznék rá.

Én ismerem a hírt azelőttről, még hogy igy fel lett kapva, hogy szinte azt mondja a hírek, hogy a gyilkos miniszterelnöknek indul.

A település tele van alja cigányokkal, akik terrorban tartják a tisztességes embereket. Ehhez az emberhez is többször törtek már be és többször raboltak már el tőle dolgokat.

Egyszer megunta ezt, és NEM A KERÍTÉSBE, hanem a portáján belül, egy kb 30 m^2-nyi veteményest vett körül dróttal amibe áramot vezetett, azt is kb térdmagasságban, h át lehessen lépni.

A faluban elterjesztette a hírt, hogy áram van a kertjébe, hogy ne merjenek odamenni lopni, de persze a büdös cigánynak meg kellett mutatnia, hogy ő akkor is ellopja amit akar. Éjszaka 2 átmászott a kerítésen(!), odamentek a veteményeshez, és az egyik retek hozzáért a dróthoz és megdöglött. Meg is érdemelte, kár hogy csak az egyik.

Az öreg nagyon össze volt törve, meg a felesége is, mondták hogyha tudták vna h ez lesz akkor inkább nem is csinálnak semmit, mert most így lehet, hogy élete végéig, öreg éveire börtönben lesz.

Vélemnyéem szerint viszont teljesen jogos volt a dolog. és a törvények szarok, hogy még azt bünteti aki védi magát. Aki abban a választokerületben lakik, annak ajánlom, hogy az öregre szavazzon.

Ő nem fogja tenyésztetni a cigányokat a térségben az 100:D

2010. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

11:00

Köszi az infót Én felpontozlak, de lenne egy megjegyzésem,

én kizárólag tolvajról beszélnék, mert a bűn a lényeg.

2010. márc. 18. 11:10
 8/31 anonim ***** válasza:
Így a történet ismeretében már én is egyet értek vele, és igen szavaznék rá. Gondolom csak éjjelente kapcsolta be mikor nem labdáznak gyermekek. Ő legalább tett valamit.
2010. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen, éjjelente kapcsolta be.
2010. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 10:52-vel.


Jogos amit tett és jó, hogy végre valaki kezdeményezett egy ilyen "akciót". Tarthatatlan, ami megy ha bejön a rabló a házamba még csak le se üthetem mert 8 napon túl gyógyuló sérülést okozok neki és engem csuknak le.


Viszont a bácsi csak egy átlagember egy paraszt (nem pejoratív értelemben!) nem hiszem, hogy nagyon értene a politikához és hogy ha arra kerülne a sor el tudna vezetni egy pártot, egy országot stb.


Ennek ellenére örvendetes ez a kezdeményezés, még akkor is ha igazán érdemleges sikert nem fog vele elérni. Több ilyen kellene, és akkor talán történne is valami.

2010. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!