Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok rá, ha nálatok...

Szavaznátok rá, ha nálatok indulna?

Figyelt kérdés

Most hallottam a hírekben, az a idős gazda, aki áramot vezetett a kerítésébe,és meghalt az uborkatolvaj, indul a választásokon.

Összeszedte a szükséges mennyiségű ajánlószelvényt, leadta, és elfogadták, tehát képviselő jelölt.

VÉLEMÉNYEK?


2010. márc. 18. 10:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szavaznék rá, hogy megmentsem szegény bácsit, egész életét feláldozta, még ilyen idősen is a kertben dolgozott, hogy meg tudjanak élni, s akkor jön pár aberált állat és ellop mindent... Kolompár Orbán azt mondta, hogy hazudik aki azt mondja, hogy szeret dolgozni! Én 100nál is több olyan idős bácsit ismerek aki elmúlt 60an de megbolondulna ha nem dolgozhatna, ha nem foglalkozhatna az állataival a veteményessel, mert így nevelték, így élt! Szeretett dolgozni !!! Én a bácsit kitüntetném, egyrészt szorgalma miatt, másrészt bátorsága miatt, amiért példát mutatott Magyarországnak, meg lehet védni magunkat és értékeinket kedves magyarok ! Igaz a törvény egyelőre a bűnözöket segíti, de ez változhat a közeljövőben, ha bejut egy bizonyos párt a parlamentbe.
2010. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Így magunk közt hasonló esetekre inkább a NATO drótot javaslom, az nem öl, de meggondolná hogy mégegyszer oda menjen e lopni.
2010. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Még a rühes cigánynak áll feljebb mintha neki ott kötelező lett volna mászkálni.
2010. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Aki kiirt egy orkot megérdelmi, hogy támogassák.
2010. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
9%

ma 10:59-vok

Úgy látszik,csak én vagyok ilyen hülye szülő,aki nem örülne annak,hogy a szomszéd bácsi áramot vezet a kertjében egy kerítésbe.Még akkor is zavarna,ha csak éjszakára kapcsolná be.Most komolyan mindenki egyetért ezzel?!

Akkor minek ezen az oldalon a sok kérdés,hogy a szomszéd kutyát tart,ugat,zavar,felettem gyerek ugrál,zavar,a szomszéd kertjében patkányok szaladgálnak,mert sok a szemét zavar,a szomszéd patkánymérget tett ki a macskámnak a kertjébe zavar,stb...

Nem érdekel az öreg uborkája!!!Ne csináljon életveszélyes dolgokat még a saját kertjében sem!!!

2010. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ez az: téged nem érdekel az öreg uborkája: a tolvajt viszont igen!
2010. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

11:58


Igen ugy látszik, csak te vagy ilyen hülye szülő.

Neveld úgy a gyereked, hogy ne másszon a szomszéd kerítésén belülre éjszaka, hogy ott randalírozzon, vagy lopjon.

Akkor nem lesz baja, és nem lesz életveszélyben.

2010. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan..Annyira összeroppant a történtektől,hogy indul a választásokon...

Szenilis,vén,zsarnokoskodó bolond!

Elég lett volna egy kutyát elengednie....

2010. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11:58 Ha a gyereked átmászik a szomszéd kertjébe és megbotlik beleesik tegyük fel egy kiálló csőbe, és megsérül vagy mikor leesik beleveri a fejét egy kőbe, akkor ki lesz a hibás? Neveld úgy a gyereked, hogy ne másszon át másnak a kertjébe!!!
2010. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!