Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted milyen párt fog...

Szerinted milyen párt fog győzni kb.50 év múlva?

Figyelt kérdés
90%-ban biztos vagyok benne hogy valami cigánypárt. Mivel akkor már ők lesznek többségben, ha így folytatják a pártok, ebben biztos vagyok. Csak a lovat adják a seggük alá. Nektek hogy tetszene, ha a cigányság lenne többségben? Minden válaszoló véleményére kiváncsi vagyok, legyen az bal- vagy jobboldali, liberális vagy konzervatív. Legyetek őszinték!
2010. márc. 17. 14:33
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy egy kis semmi, szutyok párt. Mondtam is hogy szerencsére még csak állami támogatást se nagyon kapnak, legalább nem megy feleslegesen rájuk a pénz. Itt arról van szó hogy pár évtizeddel később mi lesz. Szaporodni könnyű, integrálódni már nem. 50 év alatt nem fog megváltozni a mentalitásuk, de a hatalmuk bizony megnő. Biztos ki fognak lógni olyan cigányok akik értenek valamennyit a politikához, biztos lesz párt magyargyűlölő magyar is, és majd szépen alapítanak egy pártot, amire természetesen cigányok szavaznak, és akkor lesz majd csak az igazi diktatúra. Ha most képes egy 8 éves cigány gyerek egy másikkal felnyalatni a padlót, akkor később ha náluk lesz a hatalom mi tartaná őket vissza attól, hogy majd elnyomja az azelőtti népet, amelyik hatalmon volt?
2010. márc. 17. 16:14
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Minél hamarabb kikell irtani a cigányokat mert rabszolgák leszünk a saját hazánkban


Szebb Jövőt!

2010. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel megkérdezhetem, hogy mi lenne, ha a koalák átvennék a hatalmat a világ fölött. Nem hiszed el, de válaszolj arra mi lenne, ha megtörténe? Jól éreznéd magad, ha egy gonosz koala lenne a gazdád?
2010. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hát eléggé elfajultak a dolgok! Főleg az emberek mentalitása!


50 év múlva a Mentsük meg a Földet Párt lesz, vagy a Találjunk új bolygót.

2010. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Valamilyen roma párt, mert addig eltüntetik a magyarokat a föld színéről !
2010. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

18:37


Nem a világ fölött vennék át az irányítást a cigányok, hanem Magyarországon. Mivel akkor már ők lesznek a többségi társadalom, ha így haladunk tovább. Ha nem is 50 év múlva, lehet kicsivel később, lehet hamarabb, de a fehér ember Magyarországon csak fogy, cigányból meg egyre több van. Idők kérdése hogy mikor lesznek többen. Na meg hogy változik-e addigra az emberek ill a honatyáink mentalitása.

2010. márc. 18. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!