Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted milyen párt fog...

Szerinted milyen párt fog győzni kb.50 év múlva?

Figyelt kérdés
90%-ban biztos vagyok benne hogy valami cigánypárt. Mivel akkor már ők lesznek többségben, ha így folytatják a pártok, ebben biztos vagyok. Csak a lovat adják a seggük alá. Nektek hogy tetszene, ha a cigányság lenne többségben? Minden válaszoló véleményére kiváncsi vagyok, legyen az bal- vagy jobboldali, liberális vagy konzervatív. Legyetek őszinték!
2010. márc. 17. 14:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Üdv: egy szociológus


Ekkora elfogult baromságot még szociológustól soha nem hallottam!


Nem a gyökerénél fogod meg a dolgokat.

A globalizmusnak a velejárója egy folyamat, ami a különböző feltételek és lehetőségek torz arányaiból fakad.


Vannak elnyomó nemzetek és elnyomottak, ami még magába nem lenne tragédia. Viszont mivel ezek az élek a globalizált világ vívmányai révén láthatóvá vált, gerjed a feszültség. PLD Ma Magyarországon egy kőműves ugyan úgy dolgozik mint a német és még is sokkal szarabbul él, vagy ugyan úgy dolgozik mint 10 éve és előre egy lépést sem, már is itt a feszültség. Ebbe a szociológiai képletbe most kezd belenőni Kína, India, stb, golndolj csak a google cenzúrára. De egyszer ott is és Zambiába is pattan a húr. Ebbe az első lesz az Eu, hiszen itt a közelséghez és a kulturális relatív közelséghez a leg nagyobb a különbség, amit nem tudnak még az Eu csendőrséggel sem kezelni a közeljövőben!

2010. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Képzelheted mi lenne ha ez a szutyok párt nyerné a választásokat, természetesen semmi esélyük az égvilágon. És igen, engem k*rvára zavarna ha a cigányság lenne fölényben egy 1000 éves európai országban. Tudod milyen lesúlytó ez? Mert akkor már miért lenne az a neve az országnak hogy Magyarország, ha a mostani kisebbség lenne többségben? Szerinted az őseid is ezt akarnák? Ráadásul egy olyan nép, ami már Indiában is a legalja kaszthoz tartozott és a saját "honatyáink" adják alájuk a lovat. NA szép mondhatom...
2010. márc. 17. 15:24
 23/36 anonim ***** válasza:

A Jobbik Cigányországért párt fog megmérkőzni a Ficesz (Fiatal Cigányok Szövetsége) párttal a kormányzásért...


Az MSZP (Magyar Szingli Párt) lesz a harmadik...


A MAF (Magyar Afrikai Fórum), ill. a SZPSZ (Szabad Pedofilok Szövetsége) nem fogja elérni az öt százalékos küszöböt.

2010. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
a Metró törzs fog majd egy kőbaltás akciót indítani a Bunker törzs ellen, ...de lehet hogy a Légzsilip törzs is beleszól majd a vitába, és nekik még lándzsáik is lesznek.
2010. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Hogy ti milyen idióta pesszimista unreális barmok vagytok! Ilyen hülyeségeket írni. Még röhögni sem röhögtem, olyan szánalmasak vagytok. Üdv.


UI: Azért látszik, hogy nem bíztok annyira a Jobbikban, hogy azt gondoljátok, hogy 50 év múlva még lesz;) Bár én 5 évet adok még nekik.

2010. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

HM?? Hogy jön ide a Jobbik nem értem? Vagy már csak a JOBBIK gondolja úgy hogy Magyarországban ne a kisebbség legyen többségben? 50 év múlva meg nem valószínű hogy lenne, legalábbis ebben a formájában biztos nem.


A pesszimizmushoz annyit fűznék, hogy ez kőkemény statisztika és tény. Egyre kevesebb magyar születik és egyre több cigány! A 8 év alatti gyerekek többsége cigány, csak hogy tudd. Ha így folytatja az állam hogy ellehetetleníti a tisztességes embereket a gyerekvállalástól és a cigányokat megélhetési szülésre buzdítja, akkor bizony be fognak következni a fent leírtak!

2010. márc. 17. 15:47
 27/36 anonim ***** válasza:
Nyilván így van ahogy mondod. A kuruc megmondta, akkor úgy is lesz.
2010. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Pina
2010. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Jajj de idióta vagy. Már szószerint felidegesítesz. De tudod mit. Ha te nem hiszed hogy ez lesz, legalább arra válaszolj, hogy mi lenne ha ez lenne? Jól éreznéd magad, hogy elfoglalják az 1000 éves országodat Indiai, szinte vad népek? Jöhet az hogy rasszista, náci, fasiszta, stb. vagyok, annyira hidegen hagy. Jah és nem olvasok kurucot...
2010. márc. 17. 16:06
 30/36 anonim ***** válasza:

15.21

Egy egynegyed százalékos izé, amire alig szavaztak, mert a romáknak ugyanúgy megvannak a maguk politikai nézetei, mint bárki másnak.

2010. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!