Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted milyen párt fog...

Szerinted milyen párt fog győzni kb.50 év múlva?

Figyelt kérdés
90%-ban biztos vagyok benne hogy valami cigánypárt. Mivel akkor már ők lesznek többségben, ha így folytatják a pártok, ebben biztos vagyok. Csak a lovat adják a seggük alá. Nektek hogy tetszene, ha a cigányság lenne többségben? Minden válaszoló véleményére kiváncsi vagyok, legyen az bal- vagy jobboldali, liberális vagy konzervatív. Legyetek őszinték!
2010. márc. 17. 14:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%

50 év múlva nem lesz demokrácia.

Igen, én is lehetségesnek látom, hogy a cigányok, négerek, kínaiak kiszaporodnak minket Európában, megerőszakolják és meggyilkolák majd az unokáimat és anarchia lesz az egész kontinensen.

Ez a legvalószínűbb.


Hajrá liberalizmus! Éljen a globalizáció!

2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
azt a jóIsten se tudja.
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
A MACIG
2010. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%

A jobb botokkal és kövekkel rendelkező csoport :D

Ha így megy tovább a gyűlöletkeltés, és a rasszizmus szépen belehajtjuk magunkat egy újabb nagy háborúba. Végtére is a 20. sz elején is mi volt? Világválság, szélső jobb és bal előretörése, világháború. Csak akkor még megúsztuk. Legközelebb meg fogjuk?

És mi van ha nem a cigányok lesznek az ellenség? Hanem mindjuk a szemüvegesek, mint Pol Potnál? hogy érezné magát a sok szélsőséges ha egyszer csak az eltüntetendő csoportban találná magát?


Üdv: egy szociológus

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Titeket ez nem keserít el? Engem nagyon, már ma 8 év alatt több cigány gyerek van mint magyar. És egyre több születik. Hamarosan el fog tűnni ebből az országból a fehérember...De leginkább a magyarság és a magyar mentalitás.
2010. márc. 17. 14:46
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
CIGESP (Cigányiai Egyesült Segélykérő Párt)
2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnnének ha magyarság most kezdene szülni. Még nem késő.
2010. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Magyarország addigra csődöt mond (főleg ha majd a fidesz nyeri a választásokat) és megszűnik létezni.
2010. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
50 év múlva már lesz Magyarországon is Likud párt és az fog győzni.
2010. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Szociológus...


Látom, te még mindig abból indulsz ki, hogy mi, magyarok vagyunk az elnyomó szupergonoszok, és szegény cigányok majd szenvedni fognak.


Ez azért lesz érdekes, mert kb. mi leszünk majd a lakosság 40%-a (ennek a 40%-nyi magyarságnak is a fele nyugdíjas lesz), és a cigányok majd dolgoztatni fognak minket az ültetvényeiken, hogy valamiből meg tudjanak majd élni.


Szép remények...

2010. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!