Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan egyáltalán, hogy jó...

Van olyan egyáltalán, hogy jó döntés?

Figyelt kérdés

19 éves magyar állampolgár vagyok.Eljött az idő,én is szavazhatok,de igazából mégis kire,ha csak a sz@rt hallom mindenfelől?!Mondtam a családomnak,hogy nem megyek el,mert nincs értelme,de majd felrobbantak,hogy nem használom fel a jogomat a saját jövőm érdekében,de mégis honnan tudjam,hogy melyik párt nem fog átb@szni?!?!....próbáltam információt gyűjteni,tapogatózni,de csak azt látom hogy mindenki marja a másikat,a saját honfitársát...

Főleg a korombeliek válaszát várom, vajon ők is a család befolyása miatt mennek el, vagy mert van saját nézetük?


2010. márc. 16. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A te korosztályod érdekét inkább a Jobbik képviseli...
2010. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem korodbeli vagyok, de énse tudok kire szavazni.
2010. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
A korodbeliek a Jobbikot vagy a Fideszt választják, de a Jobbik van többségben.
2010. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit tapasztalsz, az a fontos és nem amit ígérgetnek, mert abból semmi nem lesz!
2010. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs jó döntés,én is most fogok először szavazni,de még nem tudom kire.

18é fiú

2010. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Van:

Jobbik Magyarországét Mozgalom

2010. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

A korodbelieknek nincsenek tapasztalataik,sem a politikáról,sem a gazdasági folyamatok működéséről,sőt még legtöbbjük saját maga eltartásáról sem tud gondoskodni.Ezért hiszsi el a Jobbiknak a szépen hangzó propagandáját,vagy akár a más pártokét.

Valójában jelenleg nincs olyan párt,akiben valamennyire is meglehetne bízni.De aki elmegy ennek ellenére szavazni,nincs más választása,mint a sok rossz közül arra szavazni,aki közülük a legkevésbbé rossz.

Legkevésbbé a szavazó dönt a saját sorsáról.Csak arról dönt,melyik párt kerüljön hatalomra.Az vagy neki tetszően kormányoz,vagy nem. Legfeljebb a következő választáson másra fog szavazni.

2010. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Az ember azt hiszi, mindig jól cselekszik, mert ha nem hinné, nem cselekedné azt!Majd a jövő megadja a választ a kérdésedre.
2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 16. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj el szavazni, ha nem akarsz. Elvégre még jogod van nem szavazni. Ha szüleid meg mindenképpen akarják, hogy menj, akkor csak menj el, ha nem mersz velük szembeszállni. Max. írsz valami hülyeséget a szavazólap aljára és beikszeled azt. :)


Velem apám ugatott, hogy nekem is mennem kell majd szavazni, mert a Jobbikra kell, mert majd ők fognak itt világmegváltani. Mivel nem vagyok jobbikos, megmondtam neki, hogy szájba lesz verve, ha tovább ordít velem erről a hülyeségről.


Én nem hiszek benne, hogy X-elgetéssel csodákat lehet tenni, dehát ő tudja.

Ha akar, akkor menjen...


Szóval úgy vagyok, hogy szüleim jobbikosok, és nagyon várják már a mannát. Közben én tudom, hogy ennél sokkal nehezebb lesz majd hazánk megváltása.

2010. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!