Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi köze van Godzillának...

Mi köze van Godzillának március tizenötödikéhez?

Figyelt kérdés

Tegnap az RTL Klubon pl. ilyen hülyeségek mentek.

Ennek mi köze van az ünnephez? Nem igazán értem, hogy ezt manapság miért csinálják.

Előre leszögezem nem vagyok jobbikos... köszi.


2010. márc. 16. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Mit vársz a GyőzikeTV-től?
2010. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A Szőke kóla magyar film ha azt adják örültél volna.

Én örültem volna ha például a Tizedes és a többieket megy vagy más fekete fehér régi vígjáték de a Godzillá egy fokkal jobb mint egy mai történelmi filmnek szánt komoly művészfilm.

2010. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Orbánt szimbolizalta
2010. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. márc. 16. 23:31
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

"Attól még,hogy nemzeti ünnep nem kell A kőszívű ember fiainak menni"


Miféle gondolkodás ez? És még a jobbikosok szélsőségesek!:) Szerinted ez a két véglet van, a "Godzilla", meg a "A kőszívű ember fiai"?:)


Van ám még rengeteg más magyar (akár zsidó) film is amit vetíthettek volna egy amerikai akció sci-fi helyett! De hát mit is várunk a Proli Klubtól...

2010. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Számomra ennek kb. az volt az üzenete az RTL-től, hogy "mint mindig, most is lesz.rjuk az ünnepeteket!":)
2010. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az RTL club (RADIO TELEVISION LUXEMBURG) mért kellene hogy magyar műsort adjon? Jelzem én sem értek vele egyet, de nem is nézem őket. Magyar tévét kell nézni akkor nincs ilyen gond.
2010. márc. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

"Az RTL club (RADIO TELEVISION LUXEMBURG) mért kellene hogy magyar műsort adjon? Jelzem én sem értek vele egyet, de nem is nézem őket. Magyar tévét kell nézni akkor nincs ilyen gond."


1. Talán mert Magyarországon vagyunk, és nem érdekel, hogy Luxemburg, akármekkora betűkkel írod ki! (Mellesleg nem mondtál semmit újat)


Ha lenne egy magyar ker.tévém az USA-ban (mondjuk RTBP Club, mint Budapest), ahol tegyük fel összesen három csatornát tudnának fogni országosan azok akiknek nincs egyéb előfizetésük (mint most nálunk, a DVB-T-t most hagyjuk...), és ezek közül az enyém lenne az egyik, akkor én megtisztelném őket annyira, hogy nem adnám a függetlenség vagy a hálaadás napján mondjuk az Indul a bakterházat főműsoridőben:)


2. Nem mindenkinél van pl. kábel, a legtöbb ember csak három csatornát fog ugye, ebből az egyik az RTL. Mondd meg nekik, hogy ne nézzék:))


Az a probléma, hogy ez a retek televízió közvetve ugyan, de mondhatni rá van erőltetve nem kevés háztartásra. Persze ki is kapcsolhatták volna a tévét, vagy nézhették volna az m1-et, esetleg a plafont, hát...köszi:)

2010. márc. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Köze semmi, de azért megnézném a nézettségi mutatókat március 15-e estéjéről.

Egy kereskedelmi csatornának nem a népművelés az érdeke (sajnos), hanem a nézettség, a távirányító azonban még mindig a mi kezünkben van...

2010. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!