Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, LMP-sek. A ti...

Jobbikosok, LMP-sek. A ti Március 15. -i ünnepségetek helyszínének környékén körülbelül hány rendőr volt jelen?

Figyelt kérdés

Én ugye az MSZP-s megemlékezésen voltam, és kissé megdöbbentem, amikor séta közben kábé 30-40 (csak amennyit én láttam, egyenesen a Pilvax-közhöz menet) rendőrt, és 4-5 csapatszállító járművet láttam.


Külön poén. Pont előttem hajtott át a zebrán egy rendszám nélküli Skoda, ami pont a sarkon álló 15 rendőr szeme láttára le is parkolt nem messze a mi autónktól. Gondolom kitaláljátok, hogy nem igazán intézkedtek :D


2011. márc. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom mert civilruhás rendőrök voltak. Amm meg is érdemlik az mszpsek hogy rájuk küldjék a rendőröket, anyi basztatást kívánok nekik amit a jobbik kapott! Olvass bele [link]


Szebb Jövőt!

2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"4-5 csapatszállító járművet láttam. "


BTR-t?

2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

19:40

Szted honnan tudtam, hogy rendőrök, ha civil ruhában vannak? És azok nem a tömegben szoktak elrejtőzni? Csak hogy tájékoztassalak, teljes harci díszben voltak, fényvisszaverős cuccban, kopaszon, kitűzővel, plecsnivel, sapkában.

2011. márc. 16. 19:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként meg kedves Jobbikos honfitársam, nagyon sajnálom, hogy megvertek téged, és/vagy a barátaidat, de engedd meg, hogy azt mondjam, örülj, hogy nem Martonyin múlt, és nem éles lőszerrel lődöztek rátok/rájuk.


A kérdésem arra irányult, hogy nálatok hasonló rendőri jelenlét volt-e, vagy csak a "szocis nyuggerek"-től fél úgy a kormány, hogy belekezd egy kormányellenes tüntetésbe.

2011. márc. 16. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A sajtószabadságos tüntetésen elég sok rendőr volt (pontos számadatot nem tudok, nem is érdekel)
2011. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19:40-es vagyok

Ha a realitás határain belül gondokozol akkor egyértelmű hogy a földön ülő emberek közé nem fognak éles lőszerrel lőni. De az is biztos hogy Mesterházy fejét se fogják a földbe taposni ha ki mer ülni pár párt szinpatizánsal. Amm ha tudunk normálisan beszélni dobj egy e-mail címet és vitatkozhatunk

2011. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz levonni a következtetést kik balhéztak anno...

Akinek most lenne oka, nem szól semmit, aki meg megkapta amit akart, már nyugton van.

2011. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!