Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MIÉP kint volt most Március...

A MIÉP kint volt most Március 15. -én a Hősők terén?

Figyelt kérdés

Nemtudom megnyitni valamiért a honlapjukat. Köszönöm a válaszokat. :-)

És mennyien voltak kint?


2011. márc. 23. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kint voltak, de a turisták miatt nem látta őket senki.
2011. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, az MNG-nek volt megemlékezése, de a sünök bevittek csomó embert az őrsre.
2011. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
A MIÉP még létezik?
2011. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még létezik, legalább is hivatalosan bejegyzet párt. Olyan mint az Szdsz, vagy az mdf papiron még léteznek. Az utobbiak eltünését természetesen nem sajnálom
2011. márc. 23. 17:37
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Legyünk objektívek! A MIÉP-et a Jobbik váltotta fel. és szerintem sajnos parlamentbe is kerültek.

Egy közvélemény-kutatás szerint az 1999-es keltezésű Jobbik 8%-on, a 2009-es LMP 7%-on van. Ezt pozitívan értékelem.

2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A Jobbik kb. 2003 körül alakult. Már nem kötegedni akkartam.
2011. márc. 23. 17:58
 7/18 anonim ***** válasza:
2%

Jó, annyi a lényeg, hogy Csurka egy bohóc. Lopott ő is eleget ne félj! (Pannon Rádió, a Magyar Fórum stb.)

Csurka egy lúzer.

[link]

2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
a közv. kutatás abból áll, hogy megkérdeznek 1-2000 embert. ezt úgy is lehet csinálni, hogy kimész a deák térre a füves drogos állatokhoz, ott úgyis 40% az lmp-re szavazna. csak a szavazás számít, szerintem, ilyen szempontból. a(z alulról feljövő) Jobbik több, mint 2x annyi szavazatot, ill. %-ot kapott, mint a(z amerikai ..... nagybácsi által erősen finanszírozott, és cédulákat lopó) lmp. azért EZ az, ami figyelemre méltó, szerintem.
2011. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Tévedésben vagy, a közvéleménykutatások során számodra érthetetlen matematikai képletek segítségével vetítik le a reprezentatív felmérések eredményeit a társadalom egészére. A statisztika egy nagyon komoly tudományág, nagyon sok egyetemi szakon a bukótárgyak közé sorolják. Én ugyan természettudósnak tanulok, így a mateknak ezen részével nem igazán foglalkozom, de értek hozzá egy pöppet.
2011. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
egyes közv.kutatások a tavalyi parlamenti szavazás előtti napokban is csak 8-10%-ot jósoltak a Jobbiknak. lehet vitatkozni a matekon, de tény, hogy tökéletes egy ilyen kutatás sem lehet, amíg csak a társadalom egy részét kérdezik meg.
2011. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!