Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más lenne a véleményed a...

Más lenne a véleményed a jobbikról ha a szimpatizánsai nem kampányolnának olyan erőszakosan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem mindenképpen jobb lenne a véleményem. "Meg a mindenki zsidó aki nem ért velünk egyet emberkék" is csendben lennének.

Még mielőtt kapásból a lefelé mutató ujjra kattintanátok elmondanám, hogy nem mindegyik jobbikosra értettem a zsidózókat. Akinek nem inge ne vegye magára.

2010. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
150edik provokatív Jobbikot lejárató kérdés az elmúlt héten... Milyen erőszakos kampány? miről beszélsz? Itt az mszp az egyetlen aki tönkretette az országot most meg próbálja tönkretenni azt a pártot aki meg szeretné menteni Magyarországot... Innen látszik, hogy az MSZP t csak az érdekli, hogy hatalmon lehessen és újra lophasson, szarnak ők a magyarságra és Magyarországra!
2010. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen!, megha bizonyos dolgokban nem lennének fafejűek.

Ebben a helyzetben határozott retorika kell, de nem gúnyos, és gyűlöletkeltő.


Még mindig Orbán viszi a pálmát szónoklásban! Jó hallgatni, mégha tudom h nem igaz is, meg ők is ugyanolyanok mint az Mszp.

2010. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

ki kampányol itt erőszakosan???

a zsidesz, meg a maszop, aki elárasztják a postaládámat a szennyes kampányszövegüket, meg nőnapon szegfűt osztanak városszerte...

az lmp meg szórólapokat osztogat sztereóban...


a jobbik meg standol. ha akarsz, odamész, ha nem, akkor továbbmész.


hol ebben az erőszak???

2010. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy igen
2010. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!