Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a gyermekek...

Mi a véleményetek a gyermekek nevelését befolyásoló kormányhatározatról?

Figyelt kérdés

A gender - féle neveltetést bevezették az óvodákban, a kormány célja: Új /gender/ embert teremteni, akinek szabadsága legyen arra, hogy saját nemét és szexuális orientáltságát megválassza, akaratlagosan eldöntse, férfi vagy nő akar-e lenni, heteroszexuális, homoszexuális, leszbikus, biszexuális vagy transzszexuális.

Ez a vélemény a szabadságról és szexualitásról már a bölcsődétől kezdve kell hogy a gyerekeket befolyásolja – az UN, az EU, valamint az egyes országok kormányai akaratából.

[link]

Az óvodás nevelési program szerint már nem lehet beszélni apukámról, vagy anyukámról, hanem egyes, ill. kettes szülő jöhet szóba, a "papás-mamás" játék tilos kategóriába került, valamint "ki van adva" ha túl sokat babázik egy kislány, az óvónő vezesse át az autókhoz, és adjon a kezébe traktort, vagy hasonlót... még nevetségesnek is tűnhet, de "ki van adva", az "óvodai nevelési program változására" hivatkozva, és "mindenki félti a munkahelyét", úgyhogy elkezdték tenni ezt az óvónők.


2010. márc. 16. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
97%

12:38


Na figyelj. Ha két férfi, vagy két nő teherbe tudja egymást ejteni ellenkező nemű beavatkozása nélkül, akkor elfogadom ezt az egyes szülő, meg kettes szülő dolgot. Különben meg ahhoz hogy valaki valóban szülő legyen egy férfi kell és egy nő. Ez így működik. A ferde hajlam nem véletlen FERDE, és az angolban a heteroszexuális nem véletlenül straight, vagyis EGYENES.

2010. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
71%
Mi is tanultunk főzni általánosban a lányok tanultak faragni, nem lett egyikünk sem búza vagy leszbi. Viszont az óvodában mikor a gyermek lelke és személyisége kezd kifejlődni, nem kéne szerintem ilyesmikkel cseszegetni szegény gyerekeket.
2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
36%

68

Mondom, alaposabb utánaolvasás. Valóban, kezébe nyomja a traktort, de ha nem játszik vele, nem játszik vele, ennyi, kész, de legalább látja, hogy van ilyen.

Utolsó

A meddő/impotens emberekről mi a véleményed?:) Ők se házasodjanak? Nem tenyésznyulak vagyunk baszics, hogy a közös élet egyetlen feladata a gyerekcsinálás legyen, de ezt més topicokban már kifejtettem. Pl egy leszbikus nőismerősöm nem tudott bemenni a párjához a kórházba, mert csak családtagokat engedtek be. Ők meg hiába élnek együtt, nem azok. Tudom, szerinted ez így helyes, mert írva vagyon, de én az embert nézem.

2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%
utolsó mint 12.47
2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
91%

Na, az emberi hülyeség határtalan.

Jó dolgunkban a végén már csak-csak kipusztítjuk magunkat...

Legalábbis remélem, hogy megdöglök, és nem kell megélnem ezeket az új trendeket.

2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
65%

"Pl egy leszbikus nőismerősöm nem tudott bemenni a párjához a kórházba, mert csak családtagokat engedtek be. Ők meg hiába élnek együtt, nem azok. Tudom, szerinted ez így helyes, mert írva vagyon, de én az embert nézem."


És akkor szerinted erre a gender a megoldás, és nem pedig az, hogy beengedjük őt a kórházba? :)

Ekkora demagógiát, Istenem...

2010. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
26%
Nem, a gender arra lenne megoldás, hogy a társadalom elfogadóbb legyen.
2010. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem lesz elfogadóbb a társadalom, amíg "divat" búzának és leszbinek lenni... Ha a búzák és a leszbik otthon tartanák a hajlamaikat, akkor talán nem lenne ennyi indulat az emberekben feléjük. Pl. melegfelvonulás.

Heterofelvonulás miért nincs?! Nem tudom miért kell reklámozni, hogy én búza vagyok, én leszbi vagyok stb.

2010. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
60%

"Nem, a gender arra lenne megoldás, hogy a társadalom elfogadóbb legyen."


És ha nem lesz, akkor miért rossz az nekünk? :)

2010. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
24%

68

Berlin parádé? Riói karnevál? Na jó, én feladom, építsétek a hungarizmust nélkülem.

2010. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!