Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a gyermekek...

Mi a véleményetek a gyermekek nevelését befolyásoló kormányhatározatról?

Figyelt kérdés

A gender - féle neveltetést bevezették az óvodákban, a kormány célja: Új /gender/ embert teremteni, akinek szabadsága legyen arra, hogy saját nemét és szexuális orientáltságát megválassza, akaratlagosan eldöntse, férfi vagy nő akar-e lenni, heteroszexuális, homoszexuális, leszbikus, biszexuális vagy transzszexuális.

Ez a vélemény a szabadságról és szexualitásról már a bölcsődétől kezdve kell hogy a gyerekeket befolyásolja – az UN, az EU, valamint az egyes országok kormányai akaratából.

[link]

Az óvodás nevelési program szerint már nem lehet beszélni apukámról, vagy anyukámról, hanem egyes, ill. kettes szülő jöhet szóba, a "papás-mamás" játék tilos kategóriába került, valamint "ki van adva" ha túl sokat babázik egy kislány, az óvónő vezesse át az autókhoz, és adjon a kezébe traktort, vagy hasonlót... még nevetségesnek is tűnhet, de "ki van adva", az "óvodai nevelési program változására" hivatkozva, és "mindenki félti a munkahelyét", úgyhogy elkezdték tenni ezt az óvónők.


2010. márc. 16. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan nem értem, hogy jön ide a jobbik, meg bármely másik párt... azért mert nem értek egyet egy ilyen ökörséggel, már egyből jobbikos vagyok? Legyen már eszed... és maradjunk a témánál.
2010. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
72%

Ismét egy liberális túlzás!


Nekik nem elég az hogy valamit nem tiltunk, pld hogy a fiuk babázhassanak, ha már felbuzdul a hajlam, hanem akinek eszébe sem jutna, azt is ösztönözzük, hát ha homár lesz a égén! A liberalizmus jegyében, ismét diktatórikusan akarnak közízlést alakítani. Teljesen jellemző!

2010. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
18%

69

Csak hogy én is értsem: ha hagynak valamit, opcionális lehetőségnek, az miért is diktatúra? :)

2010. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
74%
Ezek teljesen megbolondultak? A egyes szülő, meg kettes szülő? Igen is apa, és anya a nevük. Mindig is az volt. A gyerek maga is el tudja dönteni melyik csapatban akar játszani. Mi az, hogy ha egy lány túl sokat babázik? Ha fiús lány lenne, magától átmenne traktorozni. A nagy szabadságban már azt se döntheti el szerencsétlen gyerek, hogy mivel játsszon? Erőszakkal akarnak búzákat, meg leszbiket nevelni? A homoszexualitás igenis aberráció. Attól, hogy elfogadjuk, toleráljuk, még nem kell erre nevelni senkit, mert attól, hogy egyeseknek ez az állapota, attól még nem normális.
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, te is meg én is gonosz jobbikosok vagyunk! :))))
2010. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
9%
"Gonosz" a Hannibal Lecter, ti sötétek és korlátoltak vagytok:)
2010. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
54%
Oké mester, te vagy a jó! Igazad van, legyen egyes meg kettes szülő! Ha Jancsika babázik, hagyom hogy babázzon, ha Julika barkácsolni akar barkácsoljon! Ezzel semmi baj nincs, egy kisfiúnak barbiznia kell:) Utána ha házasodik mert elfogadják, hogy itthon is házasodhatnak melegek, büszkén fogok majd pózolni Jancsika és Pistike esküvőjén, és büszkén fogom felvállalni, hogy igen, hagytam hogy a fiam babázzon, és lányos játékokat játsszon! Ez lett belőle, büszke vagyok rá!:) Hát, köszönöm, nem kérek belőle.
2010. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
42%

68

Most minden vicc és humorizálás nélkül: te tényleg nem érted, mi az a gender, vagy ennyi jön le belőle? Mert ha a második lehetőség, akkor olvass utána. Szerinted attól lesz valaki meleg, hogy pl férfi létére háztartástant tanul?

2010. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem attól lesz meleg. Attól lesz meleg, hogy már óvodában (idézem a kérdezőt) ["papás-mamás" játék tilos kategóriába kerül], "ki van adva" ha túl sokat babázik egy kislány, az óvónő vezesse át az autókhoz, és adjon a kezébe traktort, vagy hasonlót". Ne mondd nekem hogy ez normális.
2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
58%
Ez jót tesz a gyermekek személyiségének? Elismerem, ha mondjuk szakközépiskolában háztartástant tanul egy fiú, vagy egy lány barkácsolni az oké, de miért kell óvodában is ilyen szabályokat felállítani?
2010. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!