Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek éppen azért...

A fideszesek éppen azért foglalkoznak ennyit Gyurcsánnyal, mert nagyon jól tudják, hogy Orbán sem jó?

Figyelt kérdés

Tudják Orbánról, hogy rosszul vezeti az országot, ezért minél jobban démonizálniuk kell Gyurcsányt, hogy még saját magukat is meggyőzzék arról, hogy van szeretett Viktoruknál is rosszabb, sőt, nem is annyira rossz az a Viktor, amikor van egy ilyen gonosz Gyurcsány, aki mindent csak tönkre akar tenni.


Ha Orbán jól vezetné az országot, akkor az éppen elég lenne ahhoz, hogy tiszteljék őt az emberek, nem kellene ellenségképet gyártani másokból, hogy "na tessék, van itt sokkal rosszabb is, mint Orbán".


2015. szept. 22. 08:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyurcsány imád szerepelni. Persze, hogy reagálnak rá. Szerintem ő az egyik legnagyobb bohóc a mai politikusok közül, oldaltól függetlenül. Kb. olyan, mint régebben a Torgyán Józsi, mindenki jókat röhög rajta, nem a politikai érdemei miatt ismerik, hanem a hülyeségei miatt.
2015. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért azért nagyon durva ha valaki képes röhögés nélkül leírni ezt az indiánozós liberálisozós hülyeséget egy mondatba...
2015. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"ha lenne jobb akkor az emberek arra szavaztak volna

Gyurcsány talán be sem jutott volna a parlamentbe ha nincs összefogás :)))"


Nem veszed észre, hogy a kérdés most nem Gyurcsányról szól és főleg nem arról, hogy most miért jutott be a parlamentbe?

Próbálj már függetlenedni Gyurcsánytól!

2015. szept. 22. 09:45
 14/16 anonim ***** válasza:

"Pártsemleges vagyok Évekig éltem az USAban és ott döbbentem rá, hogy ha egy nemzet nem képviseli az érdekeit akkor az indiánok sorsára jut."


Ezzel nincs is gond! Mindenki a nemzet érdekét akarja képviselni. Csak mindenki szerint más a nemzet érdeke, amit képviselni kellene!

2015. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12


nekem is Amerikában kellett élnem ahhoz, hogy ezt meglássam


úgy tűnik ezt innen Magyarországról számodra nem látható

előtte én sem láttam...

2015. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13


Nem veszed észre, hogy hozzám szólókra reflektáltam?


Nem a kérdésre...

2015. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!